reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

Dziewczynki a macie jakieś sposoby na ból głowy? Czym można się ratować?

Z leków, to tylko paracetamol w czystej postaci . Z domowych sposobów można próbować okłady zimnym(mokrym) ręcznikiem, spróbować "przespać " ból, ale nie gwarantuję,że pomogą. Mi pomógł tylko paracetamol i przeleżenie bądź przespanie się.
 
reklama
Mnie zaczął boleć ząb. Dzisiaj z tego powodu nie przespałam nocy a nie chce faszerować się tabletkami. Niestety wizytę mam dopiero na 29 lipca umówioną taką kontrolną bo do karty ciąży mi takie coś potrzebne. Powiedźcie mi czy mogę brać Apap na ból? Bo czytałam i słyszałam od lekarki że ten lek mogą przyjmować kobiety w ciąży? Bo jeśli znowu w nocy mi ten ząb nie da spokoju to muszę sobie czymś ulżyć :(
 
Mnie zaczął boleć ząb. Dzisiaj z tego powodu nie przespałam nocy a nie chce faszerować się tabletkami. Niestety wizytę mam dopiero na 29 lipca umówioną taką kontrolną bo do karty ciąży mi takie coś potrzebne. Powiedźcie mi czy mogę brać Apap na ból? Bo czytałam i słyszałam od lekarki że ten lek mogą przyjmować kobiety w ciąży? Bo jeśli znowu w nocy mi ten ząb nie da spokoju to muszę sobie czymś ulżyć :(

mozesz brac wszytsko co jest na paracetamolu- czyli panadol- ten ekstra jest z cofeina, Codipar, Apap... Ibum ibuprom itp sa na ibuprofenie i tego juz w ciazy nie wolno
 
Ja bym się ograniczyła do Paracetamolu, zwłaszcza bez konsultacji z lekarzem. Ja na początku ciąży przeszłam koszmar z zębem - miałam zapalenie miazgi pod plombą - kilka nocy z rzędu przeryczałam - nigdy tak mnie ząb nie bolał. A zęba mi leczyli kanałowo bez znieczulenia - po zejściu z fotela stwierdziłam, że już nie boje się porodu bo to na pewno nie boli aż tak ;-)
 
Dzis dostałam dwa komplemety ze siedze i mam ochote kogos pogryzc. NAjpierw pani mijac mnie powiedziała do córki (taka koło 20 lat) zobacz jak to nie ładnie jak młoda dziewczyna ma tak grube nogi. Przełknełam sline i poszłam bez komentarza. ALe juz w sklepie nie wytrzymałam i dałam upust nerwom. Przeprosiłam pania aby sie przesuneła bo nie moge przejechac wozkiem a ona ze najpierw powinnam schudnac wiec jej powiedziałam ze ja jestem w ciazy anie gruba i mi to minie a ona jaka stara jest to taka pozostanie. Cops tam jeszcze dziamgałą ale sie odwrociłam i powiedziałam ze nie rozmawiam z prostakami i pani sie zmyla. CO wy na to uroki ciazy ;p

Haha dobrze jej powiedziałaś. Głupia baba :/
 
reklama
Do góry