reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

reklama
Dawidowe padłam na kolana ze śmiechu. Dobry tekst do tej starej .Ale widzicie w Polsce niestety ludzie nie są zbyt uprzejmi i mili( a zwłaszcza starsi).
Zawsze była uprzejma, miła i uczynna wobec straszrych osób. Ale to było jak bylam nastolatka ,teraz to są stare wapniaki i tacy są zgorzkniali ( nie mowie ,ze wszyscy ,ale duzo takich jest). Raz jak jechaliśmy autem widziałam taką sytuacje. Przyjechały 2 kobitki do Kraka i zaparkowały auto na chodniku , chciały sobie pewnie sobie odpocząć ,bo kanapki w rece miały. I mama stała za autem ,a córka drzwi miała otwarte i stała w tych drzwiach i przez to nie było miejsca ,żeby przejsc obok tego auta. I ja sobie tak na nie patrze i widze ,jak za ta córka idzie dziadek trawą i z całej siły trzaska drzwiami tą dziewczynę .Masakra jakaś. dziewczyna była tak przestraszona ,że pewnie bólu nie poczuła a widok był masakra.Stary piprzony dziadek , bo musiał trawą przejsc. Jakby nie mogl stanąc i poczekac ,aż dziewczyna zza drzwi wyjdzie. I takich mamy fajnych ludzi ........................
 
Dawidowe dobrze zrobiłaś z ta staruchą! Tej wcześniejszej tez bym pojechała po całości. Faktycznie starsze osoby w naszym kraju są tak zgorzkniałe i tak roszczeniowe że to jest coś okropnego, ja nie mam totalnie do nich cierpliwości, mi kiedyś w autobusie stara jedza której nie zeszłam z miejsca powiedziała że ciąża to nie choroba, więc ja do niej, że starość tez nie i sie zamkneła.
 
Dawidowe, Lolisza dobrze powiedziałyście. Teraz to wszystko śmieszne, ale w takich sytuacjach można się zdenerwować czego powinnyśmy w naszym stanie unikać. Starsi ludzie potrafią być naprawdę okropni.
 
Dziwne, że najczęściej zachowują się tak kobiety. Same przecież były w ciąży, powinny wiedzieć, że różnie się można czuć.
 
Dobrze jej powiedziałaś dawidowe:)

Ja też miałam ostatnio podobną sytuację na poczcie. Upał jak fiks, duszno na poczcie , kolejka - stania na godzinę , jedna obsługuje , a ja muszę wysłać swoje L4 . Dodam ze brzuszek mam już spory. I stoje. Wszyscy widzą mnie że stoje z brzuszkiem cierpliwie. Stoje 15 minut i nic. Jedna Pani przede mną nawiązała rozmowę taka młoda z dzieciątkiem na rękach , mówiąc żebym poszła bez kolejki. Inni jak to usłyszeli poodwracali głowy i udawali że nie słyszą . Ja jej na to że nie wiem ale chyba się to ludziom nie spodoba, a ona na to ze wie jak to jest bo też nie dawno rodziła i też stwierdziła że na kobiety w ciąży jest taka znieczulica że szok. I wyobraźcie sobie tylko ona mnie przepuściła przed siebie mimo tego że była z malutkim dzidziusiem na rękach, dzidziuś jakieś 3 miesiące spał jej cały mokry od upału i też biedna stała w tej kolejce i jej też nikt nie " zauważał". Ogólnie stałyśmy 45 minut. Byłam w ogromnym szoku powiem wam. Wcześniej też takie sytuacje mi się zdarzały w kolejkach w sklepie czy w aptece. Nigdy nie korzystam z przywilejów które powinny być dla nas oczywiste , ale jeśli daję radę to stoję.

Wiecie co jest najgorsze? Ze najbardziej znieczulicę widać po kobietach,i to tych które już rodziły i starych zgrzędliwych babach co to co niedziela na msze zapieprzają i udają pobożne.
 
Dawidowe - ale się uśmialam :-D Świetnie powiedziałaś tej babie :D To jej musiała kopara opaść.

A na zatrzymywanie wody w organizmie to spróbujcie kąpieli. Zwlaszcza teraz w ten upał bosko jest polezeć w wannie z letnią wodą. Po godzinie takiego leżenia zawsze sikam jak najęta. Najczęściej jeszcze w czasie kąpieli muszę wychodzić na kibelek. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa,ale kiedyś coś takiego wyczytałam że kąpie wyciąga wodę z organizmu i u mnie to skutkuje :)
 
Dawidowe,lolisza normalnie popłakałam się ze śmiechu. Ale podzielam opinie innych,że najgorsze są starsze baby. Zwykle też jak mogę to stoję,ale w autobusie, jest mi już ciężko. Ostatni mam takie szczęście,że ustępują mi miejsca.
 
reklama
Do góry