reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Objawy, dolegliwości i różne inne niedogodności

masz rację - dzięki! :) a dzisiaj byłam u swojej gin i zbadała mnie i mówi, że szyjka jak najbardziej w porządku :) cieszy mnie to bardzo, bo już myślałam, że może przez to jak chodziłam jak mnie bolało to jest coś nie tak, ale na szczęście nie. i tak po usg wnioskuje, że tam gdzie mnie najbardziej boli po chodzeniu czy niewygodnym siedzeniu to dziecko ma stopę ;)
 
reklama
Z mojego się teraz jakiś kosmiczny twór zrobił: na górze jest wypukły a na dole wklęsły. Ciekawe kiedy całkowicie "wyskoczy" :confused:
 
A u mnie górna połowa pępka już idealnie płaska na równi z brzuszkiem a dolna połowa jeszcze zagłębiona - ale u mnie to oczywiście musi być dziwnie :D
 
Mi pepek wylazł, ale jeszcze nie tak do konca ;-) w ogole szwagier mojego D., ( cwaniaczek niemyslacy zwykle co gada :dry:) z takim tekstem : obrzydliwe sa takie pepki... :| na co powiedział za to sąsiad mojego Damiana, że wlaśnie sa SEXY :-) W ogole jak ktos moze powiedziec, że sa obrzydliwe takie pepki, dla mnie to taki guziczek śmieszny ;P
 
reklama
Mi też się średnio takie pępki podobają i nie chciałabym żeby mi wyskoczył ale przecież nie mamy na to wpływu. Mam znajomą (w ciąży) która też głosi opnie że takie pępki są obrzydliwe i bardzo jestem ciekawa czy jej wyskoczy :D Wcześniej też miała teorię że kobiety w ciąży śmierdzą moczem. Ciekawe czy ode mnie albo od siebie czuje coś :D hihi
 
Do góry