reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy dotyczące niemowląt

i u nas czkawka czesty gosc, do tego tez tradzik sie pojawil:wściekła/y:
idus priobotyki na sluzowate kupke maly bierze, odicgam melczka trsozke mieszam z priobiotykiem i podaje, tylko, ze maly nie chce butli, czekam na efekta, bo sluzu mniej ale dalej jest
 
reklama
Malutka - u mnie tez dość często czkawki. A w brzuchu tez czesto podskakiwał. Przemkowi pomaga wtedy ssanie smoczka. Czasem jak ma bardzo silną daję mu też trochę wody do picia.
 
u nas czkawka jest jak zle mu sie odbije, kladzenie na brzuchu pomaga.


no i dzis mielismy pierwsza kolke:/ to prezenie na kupke bylo niczym w porownaniu z tym co zrobila z nim kolka, az byl caly siny i bezdechu podczas placzu dostawal, teraz spi na brzuchu i przespal kapiel, ale stwierdzilismy ze sobie dzis odpuscimy, nie bede dzieciaka juz stresowac,niech juz spi, jak sie obudzi szybkie przebieranko i do cyca i mam nadzieje ze zasnie dalej
 
Dziewczyny, jak Wasze dzieciaki podnoszą główki ? My dziś byliśmy u lekarza i stwierdziła kobitka, że słabo podnosi głowę leżąc na brzuchu.
No i mnie to trochę zmartwiło. Na jakim Wasze są etapie ?
 
a Wojtek przeziebiony :|wiedzialam ze z ta chrypa cos nie tak. dostal syropek i wit c. ale niestety zakaz na cyca:(
jakie to wszystko do dupy mleka jak dla trojki i co z tego :|
 
rzutka moja podnosi glowke od.... 2 dnia zycia! lekarze w szoku byli i polozne. miala niecaly miesiac jak podnosila i obracala na boki i chwile utrzymywala szywno, a teraz calkiem twardo trzyma lepetynke na karku, obraca zmienia jej pozycje, jak na mnie lezy to probuje sie obracac z brzucha na plecki.
 
a jak ze spaniem waszych pociech?
mój synek 1-wszy miesiąc spał ładnie, a teraz w dzień jest jakiś niespokojny, prawie nie śpi, nie wiem co jest grane...?
a jak wyglądają kolki? niby nie wrzeszczy, ale ma taką zasapkę, robi się zdenerwowany i najczęściej na rękach sie uspakaja.no może czasem się prężym ale nie zawsze! ale gdy go się zostawia, to znowu kwękanie.
dodam, że mamy 7 tyg.
z główką radzi sobie nieźle:-)aż za bardzo!
rzutka-a ja to bym tak nei martwiła się na zapas. lekarze są różni!
 
Ostatnia edycja:
Z podnoszeniem główki to są jaja. Kumpela się cieszyła, wszyscy byliśmy dumni, że jej miesięczna córa tak ładnie podnosi... no, to na kontroli stwierdzili wzmożone napięcie mięśniowe... przez te dzwiganie...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Josefin, moja Majka też prawie nie śpi w dzień i się denerwuje jak ją do łóżeczka wstawiam. To są już mae cwaniaki i nie chce im się tak leżeć, chcą z nami zwiedzać świat :-) co do kolek, gdyby miał kolkę to nawet na rękach za bardzo by się nie uspokoił. Moja Zuza jak miała kolki to zaczynała wrzaskiem ok godziny 20 i potrafiła skończyć o 4 nad ranem. Dziecko robi się wtedy czerwone, krzyczy i mocno się pręże, prostuje i ugina dynamicznie nóżki, ma napięty brzuszek, widać że coś je boli.
A jeszcze Wam powiem że mieliśmy problem ze zrobieniem kupki i bączkami i zaczęłam masować małą wg schematu który wrzuciłam na forum i po 3 dniach regularnych masażyków mamy efekty, kupka idzie bez problemu :-)
 
Do góry