reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

obawa beta hcg

@kaylla @Frunia @olaaa7 @@Patrycja35 zrobiłam dziś wynik z bety. niestety od poniedziałku wzrosła tylko o 40 miu. Poniedziałek wynik: 211, dziś 245. Nieciekawie... W poniedziałek jak spadnie to znaczy to jedno. Eh.

Szkoda...bo mam takie ładne objawy ciążowe. Wynik mnie zszokował.
Ech:/ No niestety za duży ten przyrost nie jest:/ A w tym samym laboratorium robiłaś?
 
reklama
przykro mi :( ale pamietaj że objawy nie zawsze muszą być żeby była prawidłowa ciąża. Ja nie miałam żadnych oprócz brak okresu
A mi piersi urosły, żyłki, uderzenia gorąca, potu więc mi zwyczajnie szkoda. Jeżeli ma nastąpić poronienie to bardzo bym chciała by nastąpiło to naturalnie, przeraża mnie łyżeczkowanie.

@kaylla tak w tym samym. Zastanawiam się czy jutro nie zrobić, że spada, przynajmniej odstawię tabletki i nastawie się psychicznie na krwawienie i okres.
 
Wynik dzisiaj robiłam z samego rana a z czystej ciekawości zrobiłam późnym wieczorem w innym miejscu. Właśnie dostałam wynik z wieczora: 282 miu. Czyli 30 miu różnica dzisiaj ( z 6/7h). @kaylla
 
Ostatnia edycja:
Chwila, właśnie sprawdziłam, że moje wyniki trafiają do tego samego labolatorium. Możliwe, że w jednym (tam gdzie byłam zawsze) wyszło mi rano 254, a w innym miejscu 282? To dziś nagle zaczęło mi rosnąć? Dziwnie...czekam na rozwoj sytuacji. Nie mam żadnego bólu, plamienia.
 
Ostatnia edycja:
Chwila, właśnie sprawdziłam, że moje wyniki trafiają do tego samego labolatorium. Możliwe, że w jednym (tam gdzie byłam zawsze) wyszło mi rano 254, a w innym miejscu 282? To dziś nagle zaczęło mi rosnąć? Dziwnie...czekam na rozwoj sytuacji. Nie mam żadnego bólu, plamienia.

Beta rośnie skokowo-ma wyrzuty. Dlatego ważne by badać o tej samej porze. Musiałaś mieć wyrzut stad nagły wzrost. Po prostu zbadaj ja w odstępie 24h o tej samej porze.
 
Ostatnia edycja:
Dlaczego nagle? Wygląda na to, że rośnie cały czas, tylko teraz trochę za wolno. Myślę, że musisz poczekać do poniedziałku i wtedy zrobić raz jeszcze. Bo nawet jeśli zrobisz znowu rano, to ciężko będzie coś wywnioskować, bo za krótkie przerwy. Do lekarza też nie ma co iść, bo przy takiej becie i tak nic nie będzie widać jeszcze.
 
reklama
Do góry