reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

O ktorej zasypiaja wasze dzieci?????

reklama
Moja 2,5 letnia coreczka chodzi spac o 20, i wstaje ok 8. Nie spi w dzien, nie wstaje w nocy :-D

Nie zaleznie od tego o ktorej sie ja polozy, 20, 21, czy 22 i tak wstaje o 8 rano :tak: wiec nie ma co zwlekac, o 19,30 ja klade, czytam bajke i okolo 20 zasypia :-D:-D:-D
 
Moje dziecię od pół roku nie śpi już w dzień. Zawsze chodziła spać między 19.30 a 20.00 i wstaje 7.00 - 7.30. Dla mnie układ idealny - i wieczorem mamy chwilkę dla siebie i w weekend idzie się wyspać.
U nas też pora położenia Oli spać nie ma wpływu na godzinę pobudki
 
A mój synuś idzie spać ok. 21:00 a wstaje po 7, w dzień jak jest dobrze to prześpi 2 h a jak nie to wcale nie śpi.:-p
 
Oliwka chodzi spać przed 22, a budzi się koło 9-10 rano. W nocy śpi w miarę dobrze, budzi się koło 6 na mleko, ale odrazu po wypiciu zasypia spowrotem. Czasem uda mi się ją położyć wcześniej (20-21), ale wtedy budzi mi się 2 razy w nocy, a rano i tak wstaje ok 9-10.
W dzień nie śpi już od roku.
 
U nas dokładnie jak u Princi- 2,5 roku- kładziemy się między 19:30 a 20 i wstajemy koło 7:30 rano, w dzień nie śpi. Bardzo wygodny rytm dnia:tak:
 
reklama
Do góry