reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nutramigen a rozwolnienie u niemowlaka???

Witam,
Trzymam za Was kciuki, żeby się udało i było już ok. Mój synek też pije Nutramigen. Był na piersi i tego samego dnia co Ty podjeliśmy próbę przejścia na Nutramigen. Z tym że u nas nie było presji. Wracam do pracy w kwietniu i pediatra poradził mi żebym oswajała synka z innym mlekiem, a że ma skazę białkową to musi być to świństwo. Dawałam Szymkowi nutramigen dwa razy dziennie, po spacerze i na noc. Na początku nie chciał nic pić, ale się nie poddawałam. Aż wkońcu po pięciu dniach wypił 60 ml. I tak pije do dzisiaj.
Pozdrawiam i jeszcze raz powodzenia.
 
reklama
Wiem że to nie ten dział ale tutaj mam alergików jest najwięcej więc najszybciej (chyba)dostanę tu odpowiedz. Kochane, co podajecie swoim szkrabom prócz mlecia??(tego okropnego mlecia)
 
Dzystta- Ja wprowadziłam już: jabłko, gruszkę, marchewkę, ziemniaka i zupkę jarzynową hippa. Jak narazie wszystko jest ok. Jutro podam banana.
Pozdrawiam
 
SYLWLA dzięki za podpowiedz co do jedzonka. Ale ten bananek to na próbe?
Moja niunia ze słoiczków nie chce jeśc ani zupek ani deserków i z jabłkiem też nam nie wychodzi (krzywi się).Ale spróbuje z gruszką-tego jeszcze nie próbowałyśmy.
Pozdrawiam
 
Banan jutro na próbę, wpierw dwie łyżeczki, zobaczymy jak będzie. Szymonek bardzo lubi gruszkę, bo jest słodziutka (jak je to mruży oczka). Może i Twojemu skarbowi posmakuje. A z warzyw to chyba najlepiej je marchewkę z ziemniakami. Niewiem jakiej firmy posiłki dajesz, ale ja polecam Hippa.
 
Moja koleżanka karmi córę tym mlekiem i wróciła dziś z apteki z informacją, że jest seria podejrzana o jakieś skażenie. Nie wiem nic więcej, aptekarka też nic dokladnie nie umiała powiedzieć. Stwierdziła tylko, że jeśli taką serię ma jeszcze w domu to ma ją oddać do apteki i wymienią jej na inną.
Zorientujcie się co i jak jeśli karmicie tym mlekiem.
Wycofana seria:

S701320 data ważności do 14.05.2007

szczegóły
BIP :: Rok 2007
http://www.gif.gov.pl/rep/gif/pdf-y/WC/WC_2007-09-10-084.pdf
 
Decyzja Nr 84/WC/2007 z dnia 10-09-2007
NUTRAMIGEN, proszek do sporządzania roztworu, puszka po 425g
pod.odp. Mead Johnson Nutritionals, Warszawa


Chyba nie do końca.Może Aga po prostu pomyliła daty...
Jednak warto przeczytać jeżeli ktoś karmi tym mlekiem.
 
reklama
Do góry