reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Zosia dziś trochę marudna, cały dzień krzyczała tatatata, chyba teskni.
Spacerowałysmy po wale nad Odrą, wreszcie pogoda normalna (niecierpie upałów).
Usg wyszło ok:-)
Dziś coś słabo wyniki urosły ale to tak ma być, raz mniej, raz więcej, grunt że do przodu:-)
Wątroba też wraca do normy i oczka coraz ładniejsze się robią. Coraz lepiej:-)
 
Zosia to modelka pierwsza klasa...hihi gdyby tak kiedyś w przyszłości zechciała mojego syna to już teraz zapisuje go na listę przyszłych adoratorów (a nóż się jej spodoba:tak:). Kochana nawet nie wiesz jak bardzo się ciesze że usg wyszło dobrze,że z wątrobą lepiej i w ogóle wierze w to że już szybciej niż później będziecie w domku cieszyć się razem Zosiaczkowym zdrowiem:-)Trzymam kciuki naprawdę mocno za w zupełności SUPEROWE wyniki:-):-)Buziaczki dla naszej KSIĘŻNICZKI i księżniczkowej mamy również:-)
 
Zapomniałam dodać ze juz w tej duszącej masce nie muszę tu siedzieć, uf!
Pani profesor była z wynikami, wczoraj Zosi minimalnie wyniki ruszyły no ale dziś ma 2 razy tyle leukocytów co przedwczoraj i granulocyty też ruszyły!!! Wychodzi z leukopemii, hurra!
Leki nam tak porozpisywali że na 8 godzin możemy uciec ze szpitala!!! Jeszcze półtorej godzinki i pakujemy się na wycieczkę w miasto, hehe.

Rysiu, zostaliście dodani do listy kandydatów:-)
 
Z Zosieńki mała wrocławianka się zrobi jak zacznie codziennie miasto zwiedzać. Super, tak powinno być. Zosia zdrowieje i oby tak już zostało. Cieszymy się razem z Wami. I specjalne całuski od mojej Zosi dla Twojej Zosi.
 
reklama
Judysiu...nawet nie wiesz jak bardzo się cieszę czytając takie dobre wiadomości!
Piszę rzadko ale czekam ciągle na Twoje posty i myślami jestem z Wami nieustannie.
Uściski dla Ciebie i Zosiaczka-bardzo jesteście dzielne dziewczyny!:*
 
Do góry