reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

reklama
Wchodzę i z dnia na dzień buzia mi sie coraz bardziej cieszy :) Daj cyne jak będziecie i się ogarniecie .
Bo koniecznie musimy się spotkać .
 
Judysiu, Zosieńko to jak wrocicie to moze razem na dlugi spacerek sie wybierzemy;-) Ciesze sie ze wszystko ku lepszemu i dalej trzymamy kciuki :-) Buziaki
 
Oj, dziewczyny, tyle jest chetnych na spacerek z Zosiąże jak juz się porzadnie ogarniemy to ogłosimy tu na watku warszawski spacer np do ZOO i się razem spotkamy:-)
W zasadzie dziś nam profesor mogla dać wypis ale nie chciałam bo musielibyśmy być jutro rano w Warszawie i do szpitala po neupogen jechać i namorfologię a mąż zmeczony przyjechał rano i nie dał by rady jechać tyle godzin (choc gdyby musiał to by pojechał) a mi tez się nie usmiecha kierować bo ostatnio to sporadycznie robię za kierowcę, nie to co kkiedyś...:-)
Tak wiec jutro idziemypo leki, na kontrolę i dostaniemypewnie wypis, hurrrra! Jeszcze ma być cos na dzien dziecka, jakieś przedstawienie i zabawy to się Zosiak załapie:-)
Wieczorkiem ogarniemy wszystko, popakujemy, oddamy użyczoną Zosi brykę i ruszamy do domku mam nadzieję:-)
A teraz idziemy spać w trojkę w hoteliku, dobranoc:-)
 
Judysiu ale super, szybciutko sie wszystko tak ladnie potoczylo, szkoda, ze ja mieszkam tak daleko od warszawy bo tez z checia bym Zosienke utulila :-) daj znac jak bedziesz w domku i otworzysz paczki od nas czy wszystko sie podoba i czy dobre bedzie
 
Judytka, szczesliwej drogi. Niech Zosienka podroz ladnie przespi, a potem zadowolona i radosna biega po swoim domku, i spi w swoim lozeczku.
Buziaki!!!
 
reklama
Jakie miłe wieści...jak to fajnie czytać, że wszystko idzie ku lepszemu. I jak tu nie powiedzieć że nigdy nie można tracić nadziei. Życzę Zosince jak najwięcej sił na spacery bo jak się wszystkie ciotki z BB zjadą i będą chciały z Wami pospacerować to energia się przyda.
 
Do góry