reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NUROBLASTOMA- złośliwy nowotwór mojej córeczki

Zosiu, wczoraj widziałam taki piękny zachód słońca, przeróżne chmurki, pokolorowane na różowo niebo - aniołki pięknie niebo przystoiły na Twoje przybycie.
Baw się dobrze w tym świecie gdzie nie ma chorób, łez i bólu. Czuwaj nad Rodzicami
 
reklama
Dziewczyny bardzo serdecznie dziękuję wam za wpłaty na kwiatki dla Zosi , za pamięć .
Pieniążków jest naprawdę sporo więc za parę dni reszta zostanie przekazana Judycie .
Jak ktoś z wpłacających chce znać konkretną kwotę piszcie nA PW to podam bo nie wiem czy tutaj tak wypada pisać

Jeszcze raz dziękuję .
Kwiatki są już zamówione
Postaram się zrobić zdjęcie żeby wam je pokazać
 
Tak sobie myśle, że może Zosieńka była Aniołem z Nieba i miała do spełnienia na Ziemi jakieś zadanie, wykonała je i Bóg zabrał swojego Aniołka z powrotem. Zjednoczyła nas wszystkie w pomocy i w modlitwie i pokazała jak pieknie można pomagać innym nie oczekując niczego w zamian.

pięknie napisane - nasz mały Aniołek
 
Zosiu
[*] ...

Kochana wchodzę tutaj mimo wszystko i tworzę w głowie obrazy z Tobą w roli głównej, jak się bawisz Tam, widzę, że skrzydełka już wyrosły, piękne są ...
 
Judytko, Marku...
Jesteśmy tutaj i czekamy cierpliwie. Jeśli tylko będziecie potrzebowali wygadać się czy po porstu pomilczeć to dajcie znać.


Zosieńko[*]
 
reklama
Do góry