reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
w Podegrodziu jest neurolog dziecięcy,w Sączu jeszcze w fundacji Nadzieja,i w Neurokinezis,więcej nie wiem
pozdrawiam ciepło
 
Witam!
Ja ostatnio zabiegana matka polka...a podobno kobieta nie-pracujaca jestem. Tu zebranie, tam akademia i jeszcze Maciej chory oczywiscie oskrzela i od niedzieli jedziemy na inhalacjach. dusznosci dopiero dzis troche odpuscily. Caly czas czekamy z M na wiadomosci co z umowa...i tak czas leci.

Przepraszam za moje nieobecnosci. Pozdrawiam wszystkie!!!!
 
Witam!
chłopaki rosną,Piotrusia chcemy dać do przedszkola o ile się dostanie,poza tym siedzę w domu i tylko dzieci,dzieci,dzieci.Niedługo wybieramy się na Kujawy to trochę się rozerwiemy a co u Was?
AgaS jak się czujesz,mam nadzieję,że dobrze!
JustaS jak wasze wyprawy?
Zuzkus jak dzieciaki?też masz urwanie głowy!
Niunias wyjeżdzacie na wakacje,czy zmieniliście plany?

pozdrawiam ciepło!
 
Witam was dziewczyny i chce powiedziec ze u mnie ciagle dobrze. Tzn. szyjka sie skrocila ale jestem ciagle w dwupaku i chyba uda nam sie dotrwac do blizszego konca- ufff mam nadzieje ze tak bedzie.
Nie odzywalam sie bo jakos ciagle brakuje mi czasu - oczywiscie zwolnilam tepo i chyba dlatego nie mam czasu na BB- bo inne sprawy niestety tez wymagaja pracy a nie moge ich odwolywac:((
Jednak czasem tutaj zagladam i powiem Wam ze jak ja zamilklam to i Wy nie zawiele sie udzielacie:((( ech dziewczyny chociaz bym poczytala wieczorkiem a tu nie ma co.
No ale trudno- zycze Wam milego dlugiego weekendu i oczywiscie zeby w koncu zrobila sie pogoda w Polsce- u nas jest slicznie juz nawet mozna wode zaliczyc:)

Pozdrawiam i mysle ze wkrotce znow napisze - byleby nie do siebie samej.
 
ja też często zaglądam,tylko od kilku dni nie mamy połączenia z netem przez burzę,dziś w nocy przyjechaliśmy do dziadka i dorwałam się do kompa.Jesteśmy na Kujawach.
miłego dnia!
 
reklama
agniechak a wiec milego odpoczynku zycze u dziadkow tzn. chyba u rodzicow? :)))
Pewno na Kujawach troche lepsza pogoda niz na poludniu, a wogole jak u Was kolo Sacza po tych powodziach???- ooo ja to co dzien budze sie i pierwsze przegladam wiadomosci z Polski, tyle emocji nam w tym roku Polska dostarcza, ze nawet bym nie pomyslala ze bede to tak przezywac bedac tak daleko:(((
 
Do góry