reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

AgaS tylko nam dziadek został,a u nas zabrało mostek,dobrze,że wieczorem m wyjechał na ulicę,bo o 3 w nocy,nie byłoby już szans,a tu bez wody,najbliżej dopiero we Włocławku.
zmykam na spacerek
 
reklama
To przykre ze tylko dziadzius, ale zarazem pewno wielka radosc dla dziadka widziec wnuki i prawnuki:)
NO i faktycznie mieliscie szczescie ze wyjechaliscie samochodem wczesniej- o kurcze straszna ta pogoda.
U nas tez zapowiada sie prawie tydzien ciaglych burz, wiec mimo ze teraz slicznie swieci sloneczko to pewno w kazdej chili moze zaczac padac- tak wczoraj bylo wybralismy sie na zakupy- przeslicznie i prawie chmurki- wychodze ze sklepu i do samochodu dojsc sie nie da bo tak pada:( ech straszne...Odpoczywajcie i spacerujcie.
 
Ostatnia edycja:
Hi%20ya%21.gif


Witam! Pojawiam sie zadko, a w wakacje to mnie chyba wogole nie bedzie...ale mam nadzieje ze mi wybaczycie
36_11_20.gif


U mnie stara bieda. Po fali upalow 36'C zrobilo sie zimno 12'C, Maciej chory na inhalacjach wiec sila rzeczy siedze w domu
glass.gif
Maz ma prace do konca czerwca...i znowu poszukiwania zacna sie od nowa. Pisalam Wam ze mu przydluzyli...i owszem ale nikt umowy w rece nie mial i okazalo sie ze o miesiac
lup.gif


Nooo ale po za tym super
sofunny.gif


Pozdrawiam i ide poczytac co u Was
 
cześć mamuśki
dawno mnie nie było ale odkąd jest ciepło to więcej czasu spędzamy na zewnątrz i jak wracam to zawsze jest coś do zrobienia, a wieczorami padam na pysk.
Przepraszam że was zaniedbuje ale jak same wiecie takie dzieci są coraz bardziej absorbujące :)) Tyle nowych wątków do nadrobienia że nawet nie będę próbowała. postaram się być już na bieżąco
U nas wszystko oki
Jesteśmy już po wczasach w Hiszpanii. Młoda bardzo dobrze zniosła pierwszy lot i zaaklimatyzowała się.
Nadal ma 2 ząbki. Nie chorowała. Gotuje jej zupki i już od miesiąca wcinamy królika ( z własnej hodowli). Kupionych nie chce za nic w świecie. Szukam gdzieś jakiejś fajnej listy co od którego miesiąca można podawać.
Waży 9500 bo wczoraj ją ważyłam, więc dalej pulpet. W nocy dalej podjada cyca. A wasze pewnie już przesypiają całe noce :((
wszystko zamieściłam tutaj bo nie mam czasu teraz zaglądnąć wszędzie ale obiecuje poprawe :))
 
Czesc dziewczyny - ale tu cisza:(((
U mnie w porzadku i pewno juz tak zostanie do konca- mam nadzieje, chociaz rownoczesnie wiem ze po zdjeciu szwa bedzie sie juz dluzyc, ale w porzadku - byle malenstwo bylo zdrowe.
Pozdrawiam- i trzymajcie sie cieplutko:))
 
reklama
Hej dziewczyny- taka tutaj cisza nastala ze az strach zagladac:szok:.
Daje znac ze u mnie nadal wszystko w porzadku- czyli jestem nadal w dwupaku- i mimo, ze mam juz jakies skurcze -nie przewiduje niespodzianek:))) czekam na termin albo na wywolanie- dajcie znac co slychac u Was?
 
Do góry