reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
cześć mamuśki
Nie było mnie przez weekend ale to z powodu pięknej pogody i dużo spraw do załatwienia.
W piątek musiałam pochodzić po urzędach żeby młodej paszport wyrobić więc musiałam też iść do fotografa itp
W sobotę byłam na działce żeby posadzić sobie jakieś warzywka co by młoda miała gotowane na swoich :)) Wieczorem zostawiliśmy młodą z dziadkami i poszliśmy do znajomych.
Niedziela też u znajomych i na polu :)) tak więc dopiero teraz młoda usnęła to mam czas na bb
Ostatnio znowu mi wstaje ok 5 a chodzi spać po 20 :((
 
Hej!
A ja się rozchorowałam zapalenie oskrzeli do tego zakażenie gardła,duszności i gorączka.Chłopaki na dworze a ja gotuję obiad,nie mam siły na nic(chyba mieszkanie się zapuści)chyba,że szybko mi przejdzie,od wczoraj mam antybiotyk,i mam nadzieję,że chłopaków nie zarażę.
 
widze że cicho tutaj ostatnio :)
ja nie miałam kompa wiec nie pisałam a do tego kłopoty i nie miałam ochoty
ostatnio na wizycie u mojej pediatry stwierdziła u Nikoli asymetrie ułożenia i wysłała mnie do poradni rehabilitacyjnej. Najbliższy termin rehabilitacji to za 8 miesięcy a oczywiście pasowałoby już zacząć. Czyli 420 zł miesięcznie. Ale najlepsze jest to że ja tej asymetrii w ogóle nie widziałam. Więc popytałam tu i tam i okazuje się że moja pediatra ma udziały w tamtej poradni i większość dzieci wysyła na rehabilitacje i coś im wymyśla żeby nabić kase. \poszłam do innej pediatry która pracuje w szpitalu w ns a wcześniej w prokocimiu która stwierdziła że dziecko jest zdrowe i wspaniale się rozwija i nie rehabilitować. Więc pomyślcie sobie co ja przechodziłąm ostanimi czasy. Zwłaszcza jak mnie wystraszyła że Nikola nie będzie siedziałą, chodziła itp. że będzie jej trudniej. A wszystko jest ok. Jakbym nie spytała innego lekarza to ile by się nacierpiała na rehabilitacji bo oczywiście tylko metodą vojty. Szkoda gadać
buziaki
 
niunias ja też dostałam skierowanie na Vojty ale sama z małym ćwiczę inną metodą,dużo by tu było pisać.Cieszę się bardzo,że nie do końca zawierzyłaś pierwszej lekarce-jakaś porąbana chyba jest skoro ze zdrowego dziecka robi nie wiadomo jakie!pozdrawiam
 
bry:)


Niunia czy to o Panią doktor N. chodzi???

ja Ci coś opowiem!...
ja z kacprem miałam skierowanie na rehabilitacje bo ma asymetrie! a ze mieszkam nad tą przychodnią to poszłam PRYWATNIE do rehabilitantki stamtą! i do Pani doktor N.j! oczywiscie obie że na Vojte bo ma lekką asymetrie!! ja panika oczywiście mówie że bede chodzić prywatnie a miedzyczasie czakać na termin,.. poszłam do jurkiewiczowej... ona do mnie że mi nie da skierowania bo on nie ma zadnej asymetri! i że się nie zgadza na vojte dla neigo! ja szok.. ona do mnie ż ejak chce to mam sobie do prokocimia jechać prywatnie i jeśli lekarz tamtem powie że cos mu jest to wtedy ona wypisze skierowanie... no to ja telefon umówiłam się na wizyte... i co lekarz na mnie oczyw żepo co ja przyjechałam że on jest zdrowiutki i prościutki! myślałam żemnie kur... trafi!!!
także kochana dobrze żę poszłaś do innych i naprawde trzeba uważać na lekarzy i każdą diagnoze konsultowac kilka razy bo masakra!!

moja kumpela też dostała skierowanie od N. na vojte! oczywiście młodemu nic nie było bo była u 2 innych lekarzy!!!!!!!!! MASAKRA!!!
oni tylko kase chcą!!!!!!!!!
 
sabinko dokładnie chodzi o panią N.
a taka historię jak twoja miała moja kuzynka i jak o niej usłyszałam to dlatego poszłam skonsultować diagnoze.
Podobno pani N to dobry pediatra ale robi nagonke na rehabilitacje. Tak więc nie wiem czy mam zmieniać lekarza czy nie. Nie chciałabym ale nie wiem co jej mam powiedzieć jak przyjde za 5 tygodni.
 
reklama
Oooo widze ze Aldona sie odnalazla, zagladaj czesciej!

Pozdrawiam wszystkie

PS potrzebuje namiary na neurologa dzieciecego, wiem ze jedna jest na Chelmcu. Zna jeszcze ktoras kogos?
 
Do góry