reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witam i ja po weekendowo :-)

no to się przywitałam a teraz zmykam trochę popracować - już mi się siedzenie w domu znudziło, nadrobiłam wszelkie zaległości, pozałatwiałam zaległe sprawy i mi się nudzić zaczyna więc trochę pracuje - zlecenia są więc je biorę i dzięki temu czas mi leci i dodatkowa kasa na prezenty świąteczne będzie.

pozdrawiam i będę po południu albo całkiem wieczorem

EDIT: Pola witaj ! napisz coś więcej o sobie i zaglądaj do nas częściej
 
reklama
WITAM !!!
Aga ja najczęściej jestem na BB wieczorem tak o 21.00 aż do 0.00:tak::szok::cool2: polskiego czasu


A WIEC JEST TO MNIEJ WIECEJ KIEDY MOJA MALA IDZIE SPAC I TEZ TROCHE SIEDZE WTEDY PRZY KOMPIE.(oj zeby te popoludniowe drzemki byly jak najdluzej) Powinnysmy sie za tem kiedys spotkac.
Witam Cie- Pola99 :-):-):-)...
Zuskus z skad pochodzi dokladnie Twoj maz???
bo ja z takiem malej miescowosci Polrzeczki z polskimi znakami-:sorry:nie mam ich...
A obecnie mieszkam u meza kolo Tymbarku-Zawadka-tam mamy swoj domek...
Moja mala dzisiaj juz troche lepiej sie ma ,ale wczoraj myslalam ze pojade z nia na szpital.
W kazdym razie dmuchajac na zimne pewno pojade zeby ja skontrolowali na wizyte do domowego.
oki zmykam na chwilke zajac sie mala- no i mam troche pracy na necie.
bay
 
Witam wieczorową porą:-) Mąż przez tydzień tak dzieci rozpieścił że jeszcze nie śpią:szok::crazy: Ciekawe jak ja ich jutro dobudzę:eek::confused2:

Aga mój mąż pochodzi ze Słupi koło Jodłownika. A z Półrzeczek koleżanka ze mną do klasy chodziła...Albina, z opisę widzę 2 lata starsza od Ciebie.
A w Tymbarku sporo rodziny mam:tak: i chrześniaczkę

Pozdrawiam wszystkie!:-)
 
mąż przez tydzień tak dzieci rozpieścił że jeszcze nie śpią:szok::crazy: Ciekawe jak ja ich jutro dobudzę:eek::confused2:

aga mój mąż pochodzi ze słupi koło jodłownika. A z półrzeczek koleżanka ze mną do klasy chodziła...albina, z opisę widzę 2 lata starsza od ciebie.
A w tymbarku sporo rodziny mam....
To juz blizej do Zawadki- jaki ten swiat maly. Albina Przybytek?
To chyba jedyna Albina na Polrzeczkach- ja chodzilam do klasy z jej siostra. A do jakiej szkoly chodzilas??
Wiesz tak to bywa z tymi naszymi mezami- oni lubia rozpieszczac a pozniej wychodzic i zostawic nas z tym problemem same:)))))
 
Ostatnia edycja:
Tak ta Albina:tak: Chodziłyśmy razem do liceum handlowego w Limanowej na Piłsudskiego.
A mojego męża na codzień nie ma jest tylko w weekendy, więc on dzieci nie krzyczy, nie karze...co się będzie narażał...od tego jest mamusia
 
Witam i ja z poranną kawką
images


Krzyś już w przedszkolu a Ania i Maciej śpi...nooo ale jak się chodzi spać o 23.00:crazy: Anię zaraz budzę, no a mały niech sobie jeszcze pośpi.

Pozdrawiam i niech Was choroby omijają i słoneczko świeci.
Bo u mnie leje i gardło mnie boli. O tym że Maciej od tygodnia na inhalacjach...znowu...to już nawet nie piszę
images
 
ooooooooooooo kawa tego mi trzeba :-):tak:
Młody obudził mnie o 5 wyspany i chętny do zabawy :szok: no ale w sumie nie mam się co dziwić wczoraj położyłam go o 19 spać - normalnie chodzi spać między 20 a 21:30 i wtedy śpi do 7.

Zuza no to Ci dzieciaki wczoraj poszalały ;-) - tak codziennie chodzą spać o 23 :shocked2:
W NS też leje , ale za to ciepło jest :-) - ile stopni to nie wiem, bo Młody ostatnio włożył rękę przez uchylone okno i wyrwał termometr - mąż już tydzień go przykleja a właściwie tydzień kupuje taśmę dwustronną ;-)
W weekend zapowiadają nawet 17 stopni ciepła :shocked2::-) - no ciekawe czy się prognoza sprawdzi - mama moja właśnie dzwoniła, żebyśmy przywieźli jej Antka na weekend - tak więc znowu będzie chata wolna :tak::-)
A w czwartek chyba jedziemy na kontrolę do Krakowa - w sumie to na usg i po wyniki histopatologiczne wyciętego wraku jąderka - najważniejsze że ranki się super goją.

Pozdrawiam i zmykam ogarnąć mieszkanie - bo Młody za nim poszedł do przedszkola zrobił niezły sajgon ;-)
 
Normalnie to moje dzieciaki to chodza spac kolo 21.00 ale jak tatus byl to pozwalal dluzej bajki ogladac i oto skutki:crazy: ja ich w tym tygodniu ureguluje a w przyslym znowu m jest i bedzie to samo:confused2:
 
cześć mamuśki :))
melduje się jeszcze w dwupaku :))
pogoda nie srzyja spacerom i ja głównie cały dzień spędzam w łóżku :))
korzystam z ostatnich chwil wolności, bo jak tak was czytam to ja bym do 23 nie wytrzymała a co dopiero takie dzieciaczki :))
 
reklama
Dzien dobry z pracy

czas na kawke, Zuzkus narobila smaka :)

Witam nowe mamy :-)

Zuza u nas tez inhalator non stop w uzyciu, Julka skonczyla , zaczyna Domisia

Justa ale wam dobrze z babcią :), nasza opiekuje sie cały dzień małą, wiec jak wieczór przychodzi albo weekend to niestety ;) nie bardzo chca zostawać

Idę pogrzebać w necie za prezentami na Mikołaja, brak mi pomysłu
Miłego dnia :)
 
Do góry