reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Cześć i czołem ;-)

ZUZKUS dobrze ze tego forum moj mąż nie czyta - 5 pran -? wow, sprzatanie i do tego dzieci , jak Ty to robisz szalona kobieto :szok:

Sabinka - my do Bukowiny wybieramy sie teraz w ktorys wolny dzień, też słyszalam ze zabawa przednia

co do skarbówki - nas jeszcze nie wołali - tez odliczenia mamy wiec kto wie, może na kawke ;) zaproszą

Wiktoria - WITAJ!

emcia - hmm ja tam nikomu z zawiścia nie zaglądam do wózka, pewnie ze sie spojrzy, tak jakoś odruchowo, ale z zawiścia? eee jakos sie z tym nie spotkałam :)

Miłego dnia
Pozdrowionka
 
reklama
Witam kochane! życzę udanego długiego weekendu...który w tym roku jest wyjątkowo krótki:-(

Aldona 5 prań to nic bo w końcu pralka pierze:-D:tak: ale prasowanie:eek::confused2::baffled:

Emcia to fakt Sącz rozkopali z każdej strony

Wiktoria spotkałyśmy się na wątku >słomiane wdowy<

Pozdrawiam wszystkie!:-)
 
Ostatnia edycja:
Aldonaa bardziej mialam na mysli zerkanie na model wozka, i ocenianie czyj wozek lepszy, ja najczesciej na niedzielnych spacerkach np. pod Argasiem :sorry: spotykam sie z takim zachowaniem kobitek, obgaduja jaki beznadziejny wozek , komentuja i chyba mysla, ze nikt tego nie slyszy...
 
dzień doberek:_) widzę że ruch sie tu zrobił:-):-);-)

będę wieczorkiem jedziemy do szczawnicy....do homole się przejdziemy:-) no i może na palenice wyjedziemy ale tego jeszcze nie wiem bo nie wiem jak z młdym na krzesełkach;/

a co do bukowiny to Aldonka proszę foteczki:-) młody radocha na całego:-)
http://picasaweb.google.pl/sabinka.pulit/Baseny?authkey=Gv1sRgCMzEmuCmpoCu7gE#

POLECAM!
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny!!!
Jestem mama 6miesiecznej Mai. Coprawda mieszkam teraz w Anglii, ale juz niedlugo wracamy do NS. Mam nadzieje, ze poznam nowe mamuski ...przygarniecie:-D???
Pozdrawiam Was serdecznie ;-)
 
Dzien dobry :)

Emcia ja tam sie nie przejmuję, nie mam wypasionego wózka i pewnie też mnie obgadują, nawet nie zwrocilam na to uwagi
Mi wózek ma sluzyc do jezdzenia, ma byc wygodny dla Miski, lekki dla mnie, szybko ma sie skladac i tyle.
My czesto jezdzimy na wedrowki po gorkach, lasach itd wiec wozek i tak sie nie sprawdza -nawet jakby byl za 3000 :)
a do takich Mamusiek dla ktorych liczy sie za ile ma sie wozek i czy dziecko ma firmowe ciuszki chyba mozna sie tylko głupio usmiechnąć

Sabinka fotki fantastyczne, MAŁY cudny , rzeczywiście woda sprawia mu ogromna radość
My tym razem nie pojechaliśmy - postawiliśmy na wędrówki

MARTA WITAJ
Przygraniamy ;-)

Miłego dnia
 
reklama
Witajcie po weekendzie! szybko minął!

Jutro jadę z chłopakami do N.Sącza do alergologa-pulmunologa i jak pomyślę o tych remontach:baffled::no::angry:

Pozdrawiam!

PS ja też marką wózka czy ciuszków się nie przejmowałam...a jak gadają niech gadają, mam ważniejsze sprawy na głowie niż przejmować się takimi pierdołami
 
Do góry