reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

no własnie nie widac i nie widać , a to moja ulubiona pora roku i zawsze czekam na nia z ogromnym utęsknieniem.
poza tym to jestem strasznym zmarzluchem i taka pogoda jak dzis nie nastraja mnie optymistycznie
:) do tego jeszcze niewyspanie - moja mala o 5 rano doszla do wniosku ze czas wstawać i nie było siły trzeba bylo wstawac
oooooo słonko:-)
 
reklama
Hej laseczki , ależ dawno tu nie zaglądałam.

Aldonkoo witaj

Monika gratulacje, i niech się maluszek zdrowo chowa.

I ja też chcę już wiosny !!!!!

A wszystkie babeczki pozdrawiam :-)
 
Dzień dobry z pracy :)

znów pada śnieg :angry:
ciekawe jak dlugo jeszcze.

Dzis prawie sie wyspałam , Domiska ( 6 miesięcy ) przespała całą noc tyle ze wstała o 5:30 stad to prawie;-)
Nie potrafie wstawic suwaczków ..........

pozdrowionka
 
Witam i ja :) Też z utęsknieniem czekam na wiosnę - mimo że uwielbiam zimę z racji pasji narciarskich to już mam serdecznie dość tej pogody - słońca mi trzeba ;)

Monika gratuluję :)

Aldona witaj :)
 
Aldona jak masz zrobione suwaczki to kopiuj kod i na górze bb masz różowy pasek--->klikasz ustawienia--->edytuj sygnaturkę--->wklejasz kod--->zatwierdzasz i gotowe:-):tak:
 
reklama
Do góry