reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Czeeeść!
Dawno mnie tu nie było :sorry2:

AgaS-78 chyba jeszcze nie gratulowałam. No więc Gratuluję z całego serca. Szczerzę współczuję tego jak się czujesz. Przechodziłam to samo, przeleżałam prawie cała ciąże. Zastrzyki też są do wytrzymania (ja miałam od początku ciąży do 5 miesiąca, najpierw co dwa dni potem rzadziej) tylko pamiętaj rozmasowywać miejsce po ukłuciu - bo potem może być boleśnie. Oby szyjka wróciła na dobrą drogę. Trzymam kciuki.

Ja mało piszę bo mam dużo pracy. Sezon się zaczął, coraz więcej klientów...a po pracy czas tylko dla synka i m.

Pozdrawiam ciepło
 
reklama
Witam:)))
Ciagle tutaj pustka:(((
Ja rowniez niunians zagladam, ale w sumie nie ma z kim pogadac, wiec tylko czytam i licze ze znow sie rozpiszecie:)))
Nie czuje sie ostanio zbyt dobrze- mam ciagle bole glowy:-(-mam nadzieje ze to minie, tylko kiedy???
Pozatym praca zajmuje mi troche czasu no i moja mala ciagle sie upomina o uwage- wiec i musze i jej niezaniedbywac:-).
Niunias piszesz, ze lulasz mala, probowalas moze tego nie robic???

Moja mala miala tez problemy z baczkami, w sumie to od pierwszego miesiaca zaczela mi robic kupki raz na 5-6 dni, martwilam sie o to, ale juz jak zrobila to taka wielka, ze az po pachy.
Jesli chodzi zas o lulanie to ja nigdy na raczkach jej nie lulalam dawalam cyca i jesli miala spac to wkladalam ja do lozeczka, i ona sobie tam zasypiala:)))
A jesli bolal ja brzuszek to wkladalam ja w bujaczek i to bylo rewelacyjne na wszelki problemy. Masz moze taki bujaczek:)))
Pozdrawiam Was cieplutko;-):)))
Witam rowniez Ciebie myszor78-pozdrawiam:)))
może masz migreny ciążowe ... wiem że niektórzy tak mają
a co o lulania to niestety rozpieściłam ją w szpitalu bo ciągle płakała a ja nie wiedziałam czemu (okazało się że nie miałam pokarmu i była głodna) a ja ją lulałam. Więc bardzo rżadko zdarza jej się usnąć samej. |Najczęściej na brzuszku jeśli ją głaskam po pleckach. a tak to zaczał wózek być zbawieniem dla moich rąk :))
 
Czesc kochane:))) Glowa bolijuz coraz mniej, przepuszczam ze te bole maja zwiazek z moim cukrem, ktory ostatni dosyc spadl a patrzac na moje A1C z ostatnich 3 miesiecy to ja bylam przyzwyczajona do troche wyzszego, i tak nie dobrze i tak zle:(((
Ale wole zeby glowa bolala, bo moze z czasem sie przyzwyczaje, a cukier byl dobry.
Mi raz wydaje sie, ze juz mi zle samopoczucie mija i niestey znow po paru dniach wraca, ale ciagle czekam na ten moment:)))
Przykro mi, ze musisz ciagle lulac mala , probuj jednak ja tego odluczac, bo im bedzie wieksza tym bedzie Ci trudniej...:(((
 
Czesc kochane:))) Glowa bolijuz coraz mniej, przepuszczam ze te bole maja zwiazek z moim cukrem, ktory ostatni dosyc spadl a patrzac na moje A1C z ostatnich 3 miesiecy to ja bylam przyzwyczajona do troche wyzszego, i tak nie dobrze i tak zle:(((
Ale wole zeby glowa bolala, bo moze z czasem sie przyzwyczaje, a cukier byl dobry.
Mi raz wydaje sie, ze juz mi zle samopoczucie mija i niestey znow po paru dniach wraca, ale ciagle czekam na ten moment:)))
Przykro mi, ze musisz ciagle lulac mala , probuj jednak ja tego odluczac, bo im bedzie wieksza tym bedzie Ci trudniej...:(((
wydaje mi się że teraz jest za malutka na odzwyczajanie, bo nie chce żeby wrzeszczała bo może dostać przepukliny. Zaczęłabym ją oduczać gdyby płakała ale ona od razu wpada w straszny wrzask jak jej coś nie pasuje i robi się buraczana z wściekłości. Jak będzie większa to nie będę się aż tak przejmowała i myśle że mi będzie łatwiej, albo małej minie.
Moja siostra lulała a mała jak miała 6 miesięcy to już nie chciała i teraz sama usypia a ma już 16 miesięcy.

współczuje samopoczucia. Ja też ciężko znosiłam ciąże dlatego muszę przy mastępnym chyba jakąś surogatkę znaleźć :)) hehe
 
wydaje mi się że teraz jest za malutka na odzwyczajanie, bo nie chce żeby wrzeszczała bo może dostać przepukliny. Zaczęłabym ją oduczać gdyby płakała ale ona od razu wpada w straszny wrzask jak jej coś nie pasuje i robi się buraczana z wściekłości. Jak będzie większa to nie będę się aż tak przejmowała i myśle że mi będzie łatwiej, albo małej minie.
Moja siostra lulała a mała jak miała 6 miesięcy to już nie chciała i teraz sama usypia a ma już 16 miesięcy.

współczuje samopoczucia. Ja też ciężko znosiłam ciąże dlatego muszę przy mastępnym chyba jakąś surogatkę znaleźć :)) hehe
Widocznie taki juz jej charakter, moze faktycznie pozniej samo to minie jesli tak bylo u twojej siostry...
emcia7- dziekuje za gratulacje, ja w poprzedniej ciazy tez mialam te zastrzyki, ale kompletnie nic nie bolalo, nie wiem czy moze dlatego ze bylam bardzo chuda:)))?
 
Hejka!
Wpadam na chwilke bo jak zwykle lukam w necie na oferty pracy wiec jak bb nie odwiedzic;-) maz dalej w domu i zaczynam juz z nim fiksacji dostawac...nie zebym od razu miala go dosc:sorry2: ale wiecie co oznacza facet bez pracy:dry: to znaczy w domu robota by sie znalazla, bo i lazienka do remontu i w sypialni przerobka...ale na to wszystko trzeba kasy...a tu tzreba oszczedzac bo nie wiadomo jak dlugo bedzie bez pracy. A to co dostaniemy z zasilku to na biezace oplaty ledwo starczy:-(

Ale nic to bedzie lepiej! Byle do wiosny!!!:-)

Pozdrawiam:-)
 
aga nie zostałaś sama... :))
ja jak tylko am czas to pisze :))
zuzkus oby szybko wiosna w takim razie przyszła :))
a ja dzisiaj jestem mega szczęśliwa bo poleżałam rano z młodą do 8 a później byłam u fryzjera i mała 4 godzinki była u babci :))
buziaki
 
reklama
Do góry