reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy Sącz i okolice

Witajcie :) ja niestety jestem po operacji wycięcia wyrostka tak ze dochodzę do siebie...:-( jak wrócę do sił to więcej napisze ;-) miłego dnia !;-)
 
reklama
Witajcie ;-)
Juz na szczęście dobrze ;-) Jak pewnie też zobaczycie po suwaczkach znowu czekam na maleństwo :-) Niestety operacja była już w trakcie ciąży ale na szczeście nic złego się nie stało i jak na razie wszystko jest prawidłowo ;-) A co tam u Was??
 
Cześć dziewczyny!

Dopiero teraz zauważyłam że jest na tym forum pokój regionalny :p bo na co dzień przebywam na "październik 2013" :)
Mam do was jedno pytanie, gdzie zamierzacie rodzić? szukałam różnych informacji na forach ale zdania są podzielone, lub posty bardzo stare. Ciekawi mnie wasza opinia :)

Pozdrawiam
 
Mafu889 Gratulacje:):):)Jak tam się czujecie?Jak maleństwo?Ostatnio to brak czasu na wszystko u mnie.Na BB to już wogóle ,wpadne poczytam co słychać a na odpisanie brak czasu.Pozdrawiam
 
U mnie też brak czasu na BB a teraz co raz ładniejsza pogoda to na polu z małym przesiaduje. Ja czuje się baardzo dobrze ;)

Joanna84- Ja mam termin na 2 listopada ale duze prawdopodobieństwo jest że w październiku urodzę, bo synka tyg przed terminem rodziłam. U mnie zresztą wszystkie ciotki i mama rodzą tydzień dwa przed;) Synka rodziłam na położniczym w Nowym Sączu. Teraz wybieram się do Roztoki bo czytałam i koleżanki też dobre opinie o niej mają. A ja chce teraz ze znieczuleniem i wiem że w Sączu za żadne skarby nie dadzą. No i oczywiście warunki też są o niebo lepsze;)
 
reklama
Do góry