reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nowy Sącz i okolice

reklama
Hej:-)
Nati- ja mam jednego :-p Tyle ze mam dwa suwaczki bo chciałam wiedzieć ile ma tygodni żeby mieć na oku te skoki rozwojowe bo mój jak w zegarku przechodzi:tak: Ty juz od dawna w Irlandii?

Fiołkowa- no rzadko..fajnie byłoby to zmienić:tak:

Miłego dnia;-)
 
Mafu-My w Irl juz od 5 lat:-)czas tak strasznie szybko leci ,ze szok.Niedawno urodziłam maluszka a juz ma skonczone 6 miesięcy.Rodziłam tutaj w Irlandii .Z opieki jestem strasznie zadowolona.Oczywiście ze znieczuleniem w kręgosłup rodziłam inaczej bym nie dała rady.Rodziłam bardzo długo bo męczyłam się 24 h,miałam wywoływany poród bo miałam problemy z ciśnieniem.A Ty rodziłas w N.S.?Jaka jest tam u nas opieka?Sorka,że nie zauważyłam z tym suwaczkiem;-)
U nas dzisiaj straszny przymrozek,ale bez sniegu niestety ,a szkoda bo nam go brakuje.W te zimę nie było jeszcze u nas sniegu i nie zapowiada się:no:A u Was jaka pogoda?Podobno zima nadciąga:-)<pozazdrościć>
Maluszek jak tam zdrowy?Mój ma małe przeziebienie,katarek i kaszelek.Mma nadzieje,że mu wszystko przejdzie .Ostatnio przechodził mi trzydniówkę.Chrzcilismy małego tutaj 30 grudnia;-)
Powiedz mi szczepisz małego na wszystkie szczepionki?Pozdrawiam i miłego dnia Wam życzę:-)
 
reklama
To widzie że leci Ci tak jak i mi;-) Arti ma skończone 4 m-ce niby co to jest..ale z drugiej strony to wydaje mi się jakby był z nami od zawsze :tak: Ja rodziłam w N. Sączu, bałam się jak nie wiem, zresztą sama pewnie wiesz jaką opinie ma tutejszy szpital..Ale co do porodówki to jestem zadowolona, aczkolwiek rodziłam bez żadnego znieczulenia..bo nawet nie zaproponowali a jak ja się pytałam to już podobno za późno było żeby dać..Rodziłam w sumie jak na pierwszy raz to nie tak długo bo 9 h z tym ze takie typowe bóle to wzieły mnie 4h przed urodzeniem Synka. Jak bede z drugim to chyba wybiorę Krynice bo tam z tego co słyszałam nie ma problemu z daniem znieczulenia a ja się już drugi raz nie zamierzam tak wycierpieć..bo po co i za jakie grzechy??
A nas znowu zasypało..strasznie sypie ale na zewnątrz ciepło jak na te porę:-) A syncio jak narazie odpukac zdrowy poza małym katarkiem kiedys tak jeszcze nie chorował i oby tak dalej:tak: My w pazdzierniku chrzciliśmy. Ja szczepie tylko na te podstawowe 5w1, szczerze sie zastanawiałam czy w ogóle szczepić ale jednak zaryzykowaliśmy i wybraliśmy mam nadzieje mniejsze zło..jak na obecną chwile to mały szczepienia dobrze znosi ;-)
A do Pl się kiedy wybierasz? Czy to Ciebie raczej tam odwiedzają?;-) W ogóle jak się żyje na obczyźnie?

My też pozdrawiamy ;-)
 
Do góry