reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy etap w życiu naszej pociechy ....czyli sadzanie na nocniczek:):)

na szczęście tatuś się zaparł podczas mojej nieobecności i pamperów już nie założył (Idze:-D):tak: metodę obraliśmy pewnie niezbyt rewelacyjną--w nocy "na śpiąco" wysadzamy ją na sikanie:zawstydzona/y: może to niezbyt konieczne i niekoniecznie dobre, ale ja z rana nerwowa jestem, zwłaszcza jak mi mokro;-);-):-)
 
reklama
U nas w nocy jeszcze pampers bo czasem mokro. Mato śpi tak mocno, że nie budzi się na siku. A jak się przebudzi to nie zawsze mu się chce. Ja też jestem trochę leniwa, bo nie chce mi się w nocy biegać z nocnikiem:zawstydzona/y:
Muszę kupić te prześcieradła i spróbować wogóle pozbyć sie pampersów. Może w nocy go wysadzać:confused:

Gdzie kupić te prześcieradła/?Można przez internet?
 
lolcia no własnie ja wysadzam Igę w nocy, ale to chyba nie jest zbyt dobry pomysł, bo ona się sama nie kontroluje...ina sprawa że jak jej nie wysadzę, to tylko czasem zdarza się wpadka...
 
moj syn mnie dzies zaszkolwal pozytywnie sam zawolal na kibelek i domagal sie zeby mu polozyc podkladke na muszle i usiadl i zrobil siku w szoku bylam :) wydoroslał mój syn nie ma co
 
reklama
u nas w dzien bez wpadek, ale w nocy wciaz pampers - z tym ze wieczorem nie pozwala sobie go zalozyc i zasypia w majteczkach. jak juz zasnie to ja przebieram bo wciaz sie moczy, na razie nie potrafi tego kontrolowac. chociaz dzis byl drugi dzien kiedy rano pielucha byla sucha jesli tak samo bedzie rano sprobuje jutro nie dac jej pieluchy.
ja podkladam zamiast tych podgumowanych przescieradel podklady fizelinowe. klade je na przescieradlo i nakrywam recznikiem kapielowym. i swietnie sie sprawdzaja.
 
Do góry