reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nowości w brzuszkach naszych maluszków

Jak Oliśkowi coś nie podchodzi to wtedy troszkę Go w konia robię i dodaje mleczko do zupek i wtedy wcina ;-) Tak 60ml mleczka na 125ml zupki :-p
 
reklama
Magda przed chwilą byliśmy w Realu i widziałam ta kaszkę za 19,90zł:tak:

Dota dzięki, a pamiętasz jakie to było opakowanie? 650g?
Bo ja widziałm u nas w aptece za 28 zł :szok: fajna przbitka.
W realu jeszcze nie byłam ale mam nadzieje że dojadę w weekend.

 
Sinlac jest chyba tylko w jednym opakowaniu. 650g.;-)

A u nas już zupki jarzynowe z mięskiem i warzywka z mięskiem.
Julka bardzo chętnie się tymi obiadkami zajada.

Mam tą sylikonową buteleczkę LOVI z łyżeczką. U mnie super się sprawdza.
Jest Genialna!!! Polecam :tak:

:-)No i chrupki kukurydziane. Ulubiona część dnia. Dostaje chrupka do rączki i jest w siódmym niebie! Co prawda wszystko dookoła jest wysmarowane ale nie odbieram jej przyjemności samodzielnego jedzenia. :-)
 
Dota dzięki, a pamiętasz jakie to było opakowanie? 650g?
Bo ja widziałm u nas w aptece za 28 zł :szok: fajna przbitka.
W realu jeszcze nie byłam ale mam nadzieje że dojadę w weekend.

Troche późno Ci odpowiadam...ale i tak nie wiem:tak:
A znalazłaś? i jak to cenowo wygląda?
 
dzisiaj u nas na obiadek była zupka : wrzywa z królikiem - przełknięte bez obrzydzenia :-) ale w niewielkiej ilości. Jak na pierwszy raz wystarczy :tak::tak:

mam pytanko:
co Wasze dzieci jedzą chętniej / lub co Wy dajecie: zupki czy obiadki ?
 
reklama
Co je chętniej? Jaś lubi wszystkie owocki - bardzo lubi gruszki, ale nie daje mu na razie dużo. Raz zjadł na raz całą zupkę jarzynową Grebera(tak mu smakowała), ale bolał go potem brzuch i zmniejszyłam porcje. Moje preferencje na razie sie nie liczą, zresztą tak naprawde to dopiero zaczynamy na serio z nowym jedzeniem.
Muszę znaleźć jakąś drobno"ziarnistą" kaszkę, inną niż Bobovity, bo dzisiaj chciałam dać mu gęstą kaszkę i jakoś tak miętolił w buzi każdą łyżeczkę, że aż żal było patrzeć:baffled:
mam przy okazji pytanie - dania z mięsem - daje się 2 razy w tygodniu, czy częściej?
 
Do góry