reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodkowe perypetie

reklama
Dziewczyny tez polecam kokos na suchą skórę. U mojego Leosia wyrazna poprawa i pachnie tak ze można go zjeść :D
Akuku no czekamy tu na ciebie. Juz blisko....
 
Jaki ten olej kokosowy ma być? Nigdy nie kupowałam, a u nas tez skóra sucha i na dupce drobne oparzenia. :(
 
Ja tez w domu kokosem potraktowalam a wczoraj migdalem po kapieli. Oba super na suchar skore.

Werci,
Kokos ma byc tloczony na zimno, virgin ( jak oliwa z oliwek). Jak otworzysz to pachnie. Ja kupuje swoj w leclercu na spozywczym, bio planete.
 
Ja tez wczoraj posmarowalam mlodego kokos[emoji3]
I smaruje tez olejem z migdalow.

Anney jak z trwaloscia chusteczek???
Jak bede miala chwile to chce zrobic. Tylko boje sie o trwalosc a w lodowce przeciez nie bede ich trzymac.

Zrobilam na probe jakis czas temu i wytrzymaly kilka dni tylko...
 
Słabo z trwałością, ale robie codziennie. 5min roboty.

Werci, ja zamawiam na amazonie ale to taki spożywczy jest, wiec dziewczyny w Polsce wiedza najlepiej gdzie i jaki kupić. Musi byc na zimno tłoczony organiczny.

Ja wracam od lekarza, bedą munwczoraj hemoroidy i żylaki w jelicie. Stad ten bol brzucha i wczorajsze krwawienie z jelita.
 
reklama
Do góry