reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Noworodek bardzo mało je

littlebunny1

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Marzec 2024
Postów
24
Hej, dwa dni temu urodziłam dziecko przez CC, był to 36+5 tydzień. Mała do tej pory bardzo mało je, nie mam pokarmu więc karmię butelka i zjada 15 ml na jedno karmienie.... To normalne? Wydaje mi się o wiele za mało....
 
reklama
Hej, dwa dni temu urodziłam dziecko przez CC, był to 36+5 tydzień. Mała do tej pory bardzo mało je, nie mam pokarmu więc karmię butelka i zjada 15 ml na jedno karmienie.... To normalne? Wydaje mi się o wiele za mało....
A czy przybiera na wadze? W szpitalu codziennie ważą dzieci więc to zależy czy dziecko przybiera czy ciągle spada z wagi.
 
O ile dobrze pamiętam sąsiadka na sali dostawała 10ml na karmienie.
Z tym, że typowo miała zalecenie karmienia najpierw piersią, potem tym co ściagnęła, a dopiero na końcu resztę butelką. I jej dzidzius był duzy prawie 4.5kg
 
IMG_20240622_211946.jpg
 
Również moja mała zjadala 15 ml drugiego dnia, mówiły położne, że tak każdego następnego dnia może jeść o 10 ml więcej, wiec następnego dnia już jadla 25 ml
 
reklama
Od 2 dni jest 200 gram na minusie
Tzn od wagi spadkowej jeszcze nic nie przybrała? Każde dziecko potrzebuje innej ilości pokarmu tak naprawdę. Mój syn po porodzie potrzebował w pierwszych dobach już po 30ml mleka (odciągane+ MM) a itak cały czas spadał na wadze więc musiałam go częściej karmić żeby zaczął przybierać bo nie chcieli nas wypuścić ze szpitala. 😉
 
Do góry