reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowiny z porodówek, gratulacje!

reklama
Dołączam się do życzeń dla lutowych mamuś, ja również mam juz swoja kruszynkę urodzoną SN dzień po terminie tj. 23.02 o 3.45 , waga 3040 i 57 cm szczęścia...
 
Dołączam się do życzeń dla lutowych mamuś, ja również mam juz swoja kruszynkę urodzoną SN dzień po terminie tj. 23.02 o 3.45 , waga 3040 i 57 cm szczęścia...
GRATULACJE - jakie podobne wymiaru do mjej małej, gdy się urodziła ważyła tyle samo tyle że o 1cm była krótsza :-D:-D
 
Martussa nareszcie! Gratulacje! Daggy Tobie również! :) I wszystkim mamusiom szybkiego powrotu do formy! :) Moja Księżniczka ma dziś tydzień! :)
 
daggy, zosiulenka, rufka, martussa, kamylka, mysia, golimek, hania, aga, lajfik, ewelinka, bas-kas, ana, ulagor, mary, nimfi, kamonkazz, megusek, magdus
myślę,że żadnej mamusi nie ominełam ,a jeżeli tak to przepraszam
GRATULACJE
 
wiadomość od eluni.r.

"witam, 25.02.09 o godz. 5:50 urodziła się Iga, miała 52 cm, 3550 g, poród naturalny, jest kochana, gdy ochlone i bede miała dostep do netu to opiszę poród"


GRATULACJE!!!
 
reklama
Do góry