reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

Sprawne macie dzieciaczki, mój jeszcze pwenie nie siedzi, za bardzo ciekawski jesi. Zamiast do sadania rwie się do wstawania i wtedy jest pełnia szczęścia;-)
 
reklama
świetne Aneczka,masz silną córeczkę choc drobną,ale za to bardzo sprytną to teraz zacznie ci w łożeczku wstawac pewno;-)
 
Moja Miśnica dopiero dziś się przekręciła pierwszy raz sama z brzucha na plecy. Zabiera się do siadania, ale jeszcze potrzebuje pomocy, aby się podnieść do siadu. Podobno leżenie na brzuchu przyspiesza rozwój ruchowy, ale moja akurat tej pozycji szczerze nienawidzi i drze się wniebogłosy po dwóch minutach:(
 
My chcemy się pochwalić :-) Asi udało się chwycić własną stópkę :-D:-D Ale ma radochę i jak paluszki sobie ogląda :-p W mówieniu też postępy. Od poniedziałku powtarza baba i mama :-) Co prawda baba częściej, ale jej chyba łatwiej :-p
 
Moja Baba Jaga wydaje przeróżne dźwięki paszczowe. Od kilku dni głośno wciąga powietrze i wychodzi jej jakby drzwi skrzypiały. Komicznie jej to wychodzi. A poza tym bardzo głośno kwiczy.
 
reklama
Do góry