reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe umiejętności naszych dzieci

reklama
Co do nowych umiejetnosci mojej malej to..zlosci sie,pokazuje nerwy jak nie wiem co:dry: chyba ma to po mnie:zawstydzona/y: jak jej czegos zabronie to az podskakuje ze zlosci...jeszcze troche a walnie sie na podloge:shocked2:
No a poza tym...po odkurzaniu wie gdzie schowam odkurzacz(trzymam go za drzwiami bo nie mam zadnego kantorka w domu) to juz mi te drzwi odslania,bo wie,ze tam odkurzacz postawie :-) juz duzo rozumie...i przez to chyba mi po nocach nie spi bo za bardzo przezywa :confused:
 
Brawo Miłoszek!!!!!!

Maaaaaaama!!!!!!!! Chcesz dostać???? czy są widoki???????? Jeszcze chwileczkę, jeszcze ino momencik:)

Gratulacje:)
 
reklama
Kasia ;-) odpowiem tu zaraz pomykam spac ;-)

super jest ;-) Monia chodzi podobnie ;-) wystarczy jej jeden palec albo kawałek spodni matki ale jak tylko wydarłabym jej palucha albo gatki to od razu robi "na doope siad" ;-)

byłyśmy w poradni w srode i pani dr powiedziala ze daje nam 2 miesiace ;-) no i zeby nadal duzo raczkowała i chodziła chodem dostawnym czyli przy meblach boczkiem ;-) jak najmniej prowadzania za raczki ;-)
raczkowanie ma juz wzrocowe :-)

a mi jakos sie nie spieszy do samodzielnego dreptania córki...ale ja dziwna jestem...

jako ze to temat "nowe umiejętności" to i ja mam sie czym pochwalic....

Monia umie wymuszac... mamusia czegoś zabrania??? no to trza sie ino na podłodze połozyc i pizgnąć łepetyną w podłoge... ściana też sie nada ale machanie nóżkami nie jest wtedy takie efektowne jak na lezaco....
edukacja w złobku...działa :-(
 
Do góry