reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowe osiągnięcia naszych Pociech

Pochwalę się, Madzia załatwia się od miesiąca na

ubikację, kupiłam jej ładną podkładkę, hura
:lol: :lol: :lol:
 
reklama
witam,jestem tu nowa ale tez pragne sie pochwalic osiagnieciami mojej corci.A ma ona rok i 5 mies,wspaniale sie rozwija intelektualnie i pieknie mow,potrafi juz skladac po dwa slowa na zdanie,jakis czas temu zaczelam uczyc ja liter i znamy juz wiekszosc alfabetu,przyznacie ze zdolniacha...
 
Iwonia pisze:
Pochwalę się, Madzia załatwia się od miesiąca na

ubikację, kupiłam jej ładną podkładkę, hura
:lol: :lol: :lol:

U Mnie jest tak samo.Z tym,że ja mam Michałka.Tylko na noc kożystam z pieluszek. :D
Mój Michałek(skończył 2-latka 6-stycznia)ostatnio strasznie się rozgadał oto Jego słowniczek: :p

8) gugaga-papuga
8) kikaka-skarpetki
8) kapki-krople
8) tuty-buty
8) dadu Gaki-dziadek Jacek
8) guga-samolot

Zaczął nawet łaczyć wyrazy.Bardzo lubi oglądać bajkę,,Pszczółkę Maję''-i spiewa po swojemu piosenkę o Mai. :wink:
 
A z moją Oliwką (14.02.03) to juz rozmawiam jak z 3 letnia dziewczynka ,mówi juz wszystko ,układa ładnie zdania !!!! Wierszyk "mamo mamo"zna juz na pamięć ;Pewnie nie wierzycie co??!!!
Zdolna ta moja diablica!!!
Beata
 
gadac ta moja Oliwia potrafi ale ...robi jeszcze w pieluchy.Nie mam juz sił....Woła,nawet sama rajstopki sobie zdejmuje, usiądzie na nocnik i....może tak długo siedzieć i NIC.....NIC .......

Beata
 
Moj synek prawie 2 latek umie swietnie nurkowac i plywac.Nauke rozpoczol jak mial rok i 4 miesiace-teraz swietnie radzi sobie w wodzie.Nniestety na nocnik sie obrazil :p
 
A ja się pochwalę. Wreszcie Ola uśmiechnęła się do nocniczka - foczki. W ciągu tygodnia zaczęła wołać i robić siusiu i kupkę do nocniczka. Chodzi bez pampersów w domu. Na spacer zakładam, ale jest suchutki, Ola tak wstrzymuje, żeby nie zasikać pampka. Może nie uwierzycie, ale to prawda. Cóż, trochę niepedagogicznie postępowałam przez 3 dni, ale za to konsekwentnie i efekt widać.

Beatko, ja swego czasu tak próbowałam..... siedzenie godzinami na nocniku - i kompletna klapa. Wstawała i robiła w pampka.
 
Hej April moja też sama sobie zdejmie rajstopy i skarpety jak nasika, sama jeszcze nie woła na nocnik ale jak ją wysadzam to praktycznie zawsze zrobi, gorzej z kupką tą po kątach robi. :) Śmieję sie że szybciej sie nauczyła obsługiwać DVD, bo sama już potrafi sobie zmienić płytę z bajką, a że ma wołac na nocnik to się skubana nie chce nauczyć :)
 
reklama
A moja już zaczyna bardzo ładnie mówić, narazie to tylko trzy wyrazowe zdania ale już potrafi lepiej wyrazić swoje potrzeby, i powiedzieć bardziej o co chodzi.

Aha no i wczoraj i dzisiaj kupka wylądowała w nocniku :):):) mam nadzieję że już tak będzie dalej :)
 
Do góry