reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

No to......R O D Z I M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
No Kochane czas na nas , Ignacy urodził sie w piatek 07.11.2008 o godzinie 14:50 siłami natury ważył 3440 , 56cm i miał 8/9apg ze wzgledu na jego wszechstronne uzdolnienia wywolal panike na porodowce mial piec petelek z pepowiny ale okazalo sie ze na szczescie nie zdazyl sie przydusic mama go szybko na swiat wydala porod trwal 4h i 5min. samego bolu moze z polgodzinki... ale to tym razem moje ostatnie dziecko chyba jestem za stara na rodzenie... tak mnie kregoslup boli do tej pory ze chodze jak kaleka.... Causki dla Pozostalych dzieciaczkow za chile postarma sie troszke nadrobic lekture jak mi pasozyty male dadza szanse....:rofl2::confused2:
 
Lucyann gratulacje dla Ciebie i całej rodzinki!!! Duzo zdrówka i powrotu do formy! Tak czułyśmy, że pewnie jesteś w szpiatlu, bo nie było Cię widać tutaj.
 
Lucyann gratulacje!!! Dużo zdrowia dla całej rodzinki i wszystkiego tego czego potrzebują młodzi rodzice, starszy brat i nowy mały człowieczek!!! Buziaki dla Ignasia :-)
Zastanawiałyśmy się tu co u Ciebie :-)
 
reklama
dziekuje Kochane , jak tylko znajde kabel od aparatu obiecuje wstawic zdjecia a co tam z Anetka wysylalam do niej sms z szpitala ale mialam odrzucony....
 
Do góry