reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

No to......R O D Z I M Y !!!!!!!!!!!!!!!!!!

reklama
Asteria Gratulacje!!! I szybkiego powrotu do domku, w zdrowiu i pełni szczęścia :-)

Monik dobrze że już jesteś w domu i Twoja śliczna Kruszynka dobrze się rozwija. Oby tak dalej!

Aż się wierzyć nie chce że kiedy ja sobie smacznie spałam urodziło się kolejne "listopadowe"maleństwo
 
Serdeczne gratulacje dla rozpakowanych mam i ich ślicznych maleństw. Zdrówka dużo dla was!
Jak to wszystko czytam to płacze ze kolejne maleństwa przychodza na świat i ciesze sie ze wszytko z wmi i maleństwami jest ok :-) Ja tez tak chce!!!!!!
 
Monik przeogromne gratulacje dla ciebie i Twojej kruszynki, ależ Ci zazdroszczę

Asteria dla Ciebie i Wojtusia tez ogrom gorących życzeń

Obie wracajcie do sił szybciutko i więcej zdjęć nam pokarzcie
:-)
 
reklama
Do góry