reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Niewidoczny zarodek.

reklama
Miałam identycznie w piątym tygodniu, lekarka stwierdziła że raczej to będzie puste jajo i mam czekać aż pojawi się okres, dwa tygodnie później u innego lekarza widać już było zarodek. Nie stresuj się i zbadaj przyrost bety. Nie ma co się martwić na zapas.
Już nie sprawdzam bety, na samym początku to robiłam. Teraz już nie chce. Tak to przynajmniej mówię ze jest dobrze i nie martwię się więcej ❤
 
To u mnie tak samo wychodzi, tylko że ja jeszcze tydzień na ginekologa czekam. Wizyta umówiona na 31 sierpnia, także już mam nadzieję będzie bardziej coś widać, A Tobie życzę powodzenia kochana 😘😘 na pewno będzie suuuper, a jak objawy jakieś masz ?
 
To u mnie tak samo wychodzi, tylko że ja jeszcze tydzień na ginekologa czekam. Wizyta umówiona na 31 sierpnia, także już mam nadzieję będzie bardziej coś widać, A Tobie życzę powodzenia kochana 😘😘 na pewno będzie suuuper, a jak objawy jakieś masz ?

Wiesz tyle co piersi, czesto siusiu takze nie zwracam uwagi na to poki co w ostatnich dniach, bo bardziej przejmuje sie usg 😉
 
Wiesz tyle co piersi, czesto siusiu takze nie zwracam uwagi na to poki co w ostatnich dniach, bo bardziej przejmuje sie usg 😉
Mam to samo. Piersi bolą, urosły i są mega 🤣 z siusianiem to samo , nawet w nocy się budzę, a wcześniej tak nie miałam. Też się przejmuje ale już i tak w głowie mam więcej pozytywizmu niż na odwrót. Gdy dodałam tydzień temu swój pierwszy wpis. To wtedy sceny w mojej głowie były dramatyczne i najgorsze. Ale to już zmienione zostało w mojej głowie ❤ głowa do góry, pomyśl że już jutro będziesz miała wspaniałą wiadomość ❤
 
Mam to samo. Piersi bolą, urosły i są mega 🤣 z siusianiem to samo , nawet w nocy się budzę, a wcześniej tak nie miałam. Też się przejmuje ale już i tak w głowie mam więcej pozytywizmu niż na odwrót. Gdy dodałam tydzień temu swój pierwszy wpis. To wtedy sceny w mojej głowie były dramatyczne i najgorsze. Ale to już zmienione zostało w mojej głowie ❤ głowa do góry, pomyśl że już jutro będziesz miała wspaniałą wiadomość ❤

No wlasnie tej pewności nie mam 😊
 
reklama
Pamiętaj, że żadna z nas tej pewności mieć nie będzie, ale chociaż samemu możemy sobie dopomóc, no i przede wszystkim WIARA czyni cuda 🙂
Wiem, wiem. Taka mialam do poniedziałku, a od wczoraj, dzisiaj jakos sceptycznie nastawiam się. Chyba wole przygotować sie na najgorsze, ale nadzieja mala jest
 
Do góry