reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nieobecnosci...

Dzisiaj wkleje ..... obiecuje tylko później bo teraz idziemy na 18 do chrześniaka męża :-D:-D:-D
 
reklama
Witajcie po długiej nieobecności ojjjjjjjjj długiej :tak:
Weszłam tak z ciekawości może jeszcze mnie ktoś pamięta :-)
Teraz siedzę na marcówkach 2009 bo spodziewam się dzidziusia :-D
Pozdrawiam wszystkie czerwcóweczki a tak teraz wyglądamy na zdjęciu ja z Martynką i Roksanką i z ???
 

Załączniki

  • królewny 3.jpg
    królewny 3.jpg
    68,4 KB · Wyświetleń: 20
pamietamy pamietamy i bardzo brakuje nam przepisów:tak::tak::tak:
ślicznie córeczki wyrosły, i oczywiście gratulacje, dbaj o siebie a raczej o was;-)
 
Dzięki mogłaby któraś powiedzieć gdzie jest wątek ze zdjęciami kiedyś widziałam go w zamkniętym albumie teraz juz nie widzę :szok:albo ślepa jestem chciałabym pooglądać WASZE dzieciaczki :-D jak wyrosły ;-)
 
Witaj Mamusiu i serdecznie gratuluję!
Co do wątku zamkniętego, to wspólna decyzją doszłyśmy do wniosku, że nieaktywne dziewczyny nie będa miały do niego dostępu albo "nowe" ale jak się zaktywizują, to dostęp będzie. Datego też nie możesz tam wejść.
 
Heyka:-) Melduje, ze dotarlismy calo i zdrowo do domu i teraz probuje ogarnac panujacy chaos (po 3 miesiacach nieobecnosci mamy tu niezly harmider;-)). Jak sie wygrzebiemy spod bagazy to zabiore sie za nadleglosci na bb a na razie serdeczne pozdrowionka dla wszystkich!
 
Cicha super, że juz jesteście a dla Zosi wszystkiego dobrego z okazji ukończenia 5 miesięcy (jak ten czas leci:szok:)
 
Mamusia - pewnie, ze Was pamietamy- pisz z nami czesciej i wiecej:tak:

Cicha- "qpe lat" ciesze sie, ze juz do nas wrociliscie!!!bardzo tesknilismy!!!
wszytskiego Naj Zosienko!:tak:
 
reklama
Cicha, super, że cali i zdrowi jesteście na miejscu:tak:Jak nie wkleisz duuużo zdjęć, to się obrażę:-p
Zosia - duzy całus od Ciotki!
 
Do góry