reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
A ja pilam mieszankę nr 3 przez pol cyklu ... do owulacji ... i ... udalo sie :-) .. teraz moj ziolkowy maluch ma 9 miesiecy ;-) ... nie wiem czy to zasluga ziolek czy nie, ale najawzniejsze ze efekt jest :rofl2:
 
reklama
Pytałam dziś w aptece o Aletrę, ale pani farmaceutka powiedziała, że lepiej skontaktować się z homeopatą i że ona sama bez porozumienia z lekarzem by tego nie brała. Chyba dam sobie spokój z Aletrą i spróbuję tych ziółek. Myślę, że mi nie zaszkodzą, a wręcz może nawet pomogą.

Pozdrawiam
 
Witajcie,

Ja od wielu lat lecze sie homeopatycznie... farmakologii uzywam w sytuacjach kryzysowych bo niestety leki homeopatyczne wymagaja duzej cierpliwosci i czasu...
Ewita nie wiem dlaczego farmaceutka tak Ci powiedziala... ja jutro pojde po ten lek do apteki i poeksperymentuje na sobie jego skutecznosc... Leki homeopatyczne sa bezpieczne w tak niskich potencjach, wysokiej poetncji bez recepty lekarza nie kupisz w aptece. A gdybys czasami zazyla nie taki lek jak potrzeba wystarczy ze wypijesz kilka lykow kawy. Kawa, mieta, eukaliptus neutralizuja dzialanie lekow homepatycznych...

To tyle ode mnie na ten temat... zycze nam powodzenia w staraniach....
 
W sumie mam jeszcze ok. 2 tygodni, żeby podjąć decyzję, bo mniej więcej wtedy będzie początek kolejnego cyklu. Popytam jeszcze w kilku innych aptekach i zobaczę co mi powiedzą. Leki homeopatyczne brałam już kilkakrotnie na struny głosowe, gdyż po przeziębieniu prawie całkowicie zanikał mi głos i muszę powiedzieć, że byłam jak najbardziej zadowolona z ich działania. Aletra (Aletris farinosa) jest produkowana przez tego samego producenta (Boiron). Wagnies, a Ty bierzesz jeszcze jakieś leki? Ja biorę CLO i nie wiem, czy można je łączyć, czy nie będą się przypadkiem "gryzły".

Mam nadzieję, że niedługo będziemy szczęśliwymi mamusiami...:-)
 
Ewita nie biore zadnbych lekow na razie... ale z tego co wiem to leki farmakologiczne moga oslabic dzialanie lekow homeopatycznych lub wogole zneutralizowac ...
 
Hej, a ja kupilam wszystkie ziola w aptece, a nie w sklepie zielarskim. Ale wszystkie te ziola sa sypane, nie w torebkach. Czy to jest jakas roznica?
 
reklama
Kinia a jak można zamówić ten pasek. Czy wystarczy napisać do sióstr z prośbą o przysłanie paska i modlitwy? Ile się płaci za taki pasek?
Była bym Ci bardzo wdzięczna za podpowiedzenie jak dostać ten pasek. :happy2:
 
Do góry