reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Naturalne wspomagacze staranek..Wiesiołek, Castangus itd

czy jesteście zainteresowane wątkiem o ziołolecznictwie?


  • Wszystkich głosujących
    49
Elzbietko z tego co czytalam na innych watkach to masz cyckowe objawy @ ... wiec napewno @ juz ogromniastowymi krokami zbliza sie do Ciebie :)

Dzisiaj moj mezus postanowil zaczac pic ziolka , nawet mu nic nie wspominalam od ostatniego razu ... ho ho ... chyba sie przejal ;)
 
reklama
Hej dziewczynki!

Moj kochany za to dzis byl u lekarza i sam zapisl sie na badania nasienia...- Tez sie chyba przejal....
A ja az sie boje togo co bedzie za ok 2 tyg....Kolejne testowanie...
 
Majeczko bez stresow prosze :) wszytsko bedzie dobrze :-*

A ja chyba zaczynam plodziaki  ::) ... zawsze myslalam ze mam okropne bole , ale po ziolkach nie da sie opisac ;D ... zaraz mnie rozsadzi ;D ... jajniki czuje dokladnie az czasami sie zastanawiam czy to normalne  ::) ... sluzik zaczyna wyciekac ;D ... sexiku mi sie chce ( jak nigdy wczesniej - oczywiscie zeby nie bylo, ze ja nie ten teges ;D bo jak najbardziej ja zawsze ten teges ;D )  .... nie pozostaje mi nic innego jak zaciagnac mezusia do sypialni, albo zaatakowac gdzie popadnie ;) ;D :D
 
Moniczko a jakie ziolka pijesz? ja na razie 2 cykl CLO ale moze tez bym sie jeszcze czyms wspomogla...
 
Majeczko mieszanke nr 3 :)

Mieszanka nr 3 -Ojca Grzegorza Sroki, z "Poradnika ziołowego" ,
pobudzająca pracę jajników

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr
Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.

Pije drugi tydzien ,ale juz czuje rezultaty :) Powodzenia :-*
 
MoniQa sama sobie tą mieszankę robisz?????
Moze ja też spróbuję??? Ale chyba bardziej ze względu na zdanie:

" ... sexiku mi sie chce ( jak nigdy wczesniej "
Bo ja jakaś taka ostatnio zimna jestem :( :( :( :(
 
no właśnie robi sie samemu(skomplikowane to się wydaje,te składniki) czy można gdzieś kupić te ziółka??
 
Witajcie
Czytam sobie cały ranek o tych ziółkach i postanowiłam dzisiaj po pracy pojechac do sklepu zielarskiego, kupić ziółka i skomponować mieszankę. Mam przeczucie, że @ jutro się zjawi, bo niestety nie czuje się jak zaciążona (co prawda nie wiem jak się bym czuła jako zaciążona, ale nie mam opisanych tu na BB objawów zafasolkowania)

Pozdrawiam
 
reklama
Mała_Mi , objawów tyle co ciężarnych!! nie musi być książkowo, tym bardziej ze wiekszosc tych objawów ma tak naprawde niewiele wspólnego z samą ciążą :). a co do ziółek - smaczengo :D
 
Do góry