reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

reklama
Asteria super zdjęcia i ślicznie wyglądałaś!!! i tak jak któraś z dziewczyn napisała.. ja też się nie dziwie że urodziłaś tydzień po ślubie :) hihi wyszalałaś się kobito :)

Strzyga
ogłaszam wszem i wobec że masz zakaz wrzucania swoich zdjęć chudzino jedna!!! ja też tak chcę wyglądać..
no ale mam za swoje.. żarłam jak słoń to teraz muszę zgubić kg które zostały :/
 
Asteria ależ szaleństwo:-). Bardzo ładne zdjęcia i widać wybawiliście się. Aż mi się zachciało ze swojego wesela pooglądać film...hi
Strzyga Ty w ogóle w ciąży byłaś:szok:. Jaka chudzina wpędzisz nas w kompleksy:-D.Chyba Synek ściągnął z Ciebie nadmiar kalorii. Super figura.
 
Asteria - ale fajnie :-) widać impreza była udana a goście szaleli na całego, nawet jakiś Pan się roznegliżował ;-)
Strzyga - Tyyy chudzino :-) drogi ~P - ugotuj Ewci jakiś obiad bo jakaś taka wychudzona ;-)
a po obiedzie deser !!! ;-)
 
ogłaszam wszem i wobec zmieściłam się w jedne spodnie sprzed ciąży :-D
ale i tak do zrzucenia jeszcze 8kg w udach trzeba zrzucić 10cm a w pasie ok 15cm
ps. nie wiem dlaczego zdjęcie po dodaniu zrobiło się niewyraźne..
 

Załączniki

  • DSC00566.jpg
    DSC00566.jpg
    24,6 KB · Wyświetleń: 92
reklama
Do góry