reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia :)

mglaczek niedlugo to bedzie tylko " 5 DNI" :-)
a dziewczynki naprawde sliczne :-) Patrzac na inne dzieci czesto sie zastanawiam jak to moje malenstwo bedzie wygladac w polaczeniu moich i mezusia genow- istne szalenstwo :-D

No fajnie by bylo jakby to juz bylo tylko 5 dni :)

A co do dzidzi :) ja tez caly czas sie zastanawiam jak malenstwo bedzie wygladac :) co bedzie mialo po mnie a co po tatusiu :)
 
reklama
P120710_20.450001.jpgP110710_13.080001.jpg
No więc imoje zdjecia z siostrzyczka i moim P :)



Piękne dziewczynki :) Istne cudenka poprostu :)
A co do ząbków to mi sie wydaje ze 4 latka to jeszcze za wczesnie na wymiane ząbków:) Chociaz roznie bywa u tych naszych pociech :) Moja siostra ma 5 latka wszytskie zdrowiutkie mleczaki :) Ale mojej siostry ciotecznej synek ma 4 latka i juz prawie wszytskie popsute choc bardzo o nie dbaja i tez mu juz jeden wypadl :)

Oj tak ja tez sie zastanawiam jak bedzie wygladala moja kruszynka :)
 
Ostatnia edycja:
Violett super fotki :) na plazy sie super prezentujesz z brzuszkiem - przykrylas go na opalanie? :)
 
Dziękuje bardzo :)
Elzu kocyk mialam rozlozony w cieniu :p Wiec sie nie opalalam a do wody to tylko na chwile do zdjec :p Takze w to lato jestem bladziutka :)
Oj bardzo mozliwe ze byscie mnie nie poznaly :p Ja w kazdej fryzurze wygladam inaczej :)
 
reklama
Do góry