reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zdjęcia testów, USG, brzuszków i Maluszków ;)

A to moj brzuszek pierwsze zdjecie z dzisiaj reszta z piatku :)

20150817_081504.jpgZobacz załącznik 705882Zobacz załącznik 70588311902239_1024602577584356_3465974422550913138_n.jpg
 

Załączniki

  • 20150817_081504.jpg
    20150817_081504.jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 122
  • 11902239_1024602577584356_3465974422550913138_n.jpg
    11902239_1024602577584356_3465974422550913138_n.jpg
    32,8 KB · Wyświetleń: 103
reklama
Ja już po wizycie. Szyjka ma już 2.5cm znów więc sie skrocila. Dziewczyny ważą 1400g i 1300g. Lekarz powiedział, ze to ładna waga. I ładnie przybierają. Kolejną wizytę mam za trzy tygodnie i wtedy znów pójdę do szpitala na kolejna dawkę sterydow. Ale lekarz już kazał dużo mi leżeć bo jakoś mam szyjke nisko ?? Słyszała któraś o tym?


Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
Ja już po wizycie. Szyjka ma już 2.5cm znów więc sie skrocila. Dziewczyny ważą 1400g i 1300g. Lekarz powiedział, ze to ładna waga. I ładnie przybierają. Kolejną wizytę mam za trzy tygodnie i wtedy znów pójdę do szpitala na kolejna dawkę sterydow. Ale lekarz już kazał dużo mi leżeć bo jakoś mam szyjke nisko ?? Słyszała któraś o tym?


Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka

Ja nie mam nisko, ale mi powiedział, że się odwróciła centralnie. Może to chodzi o to samo? [emoji6] Super, że wszystko w porządku! A nie mówił Ci, że ta szyjka za krótka? Bo mi jak mierzył to powiedział, że jak będzie 2,5 lub mniej to do szpitala i trzeba będzie zabezpieczyć.

Wirginia, super fotki! [emoji7]

Co do tej krechy to też mam od połowy brzucha, ale nie jest bardzo widoczna. Zaczęła mi się pojawiać już na początku ciąży...
 
Dbdg,

No w sumie nic nie mówił, że za krótka. Powiedział, że się skraca i mam się jak najwięcej oszczędzać bo jest nisko. Ale rozwarcia nie mam :no:

Wysłane z mojego LG-D390n przy użyciu Tapatalka
 
doris, kamila ekstra piłeczki :)

wirginia patrze, ze Twoj brzuszek duzo nie urósł, na poczatku chyba szybko podrósł, a teraz przystopował, a jak kiedy masz wizyte, ciekawe jak tam waga Twojego maleństwa :)

kamilove ooo to dziewczynki troche przybrały, szyjka skrócona, ale to jednak blizniaki i pewnie troche szybciej to wszytsko nastepuje, z tym, ze nisko to moze chodzilo, ze dziewczynki juz sa nisko, albo o tą krotka szyjke, leż duzo, aby dziewczynki jak najdluzej w brzuszku siedziały :)

dbdg chyba niekoniecznie z szyjka 2,5 do szpitala, ja w poprzedniej ciazy mialam taka od 20tyg i nawet mi pessara nie założyli, ale jakby byla jeszcze ciut krotsza to zakladaja pessar i tyle, tylko nie wiem do ktorego tyg go zakladają, bo w sumie teraz to juz mozna rodzic zaraz :)
 
Byłam dzis na USG. Mały wazy 2,100 kg (33tydzien, 5 dzien) wiec tak akurat, kilka dni straszy niz wynikaloby z miesiaczki. Poza tym wszytsko w porzadku. Poszłam na usg, zeby sprawdzic czy wszystko ok i tez chcialam zdjecie na pamietake fajne miec i plyte, ale moj synek nie chcial wspolpracowac :) takze zdjecie mam w sumie srednie (lepsze mam z 21 tc), no ale najwazniejsze ze wszystko jest ok.

Kamilove to duzo odpoczywaj i oby szyjka dalej sie nie skracała.
 
Kamilove - super dziewuszki przybierają, małe Słoneczka :) Musisz mniej chodzić i więcej leżakować Kochana. Ja jak długo stoję i chodzę to też mi przesuwa szyjka do przodu i zapewne się przy okazji skraca. Lepiej abyś jeszcze ponosiła, one jednak są za małe aby teraz wychodzić... Ponoś tak do wagi 2kg na każdą i będzie na pewno super :)
Lepiej abyś teraz w domu więcej odpoczywała, niż gdyby Ci kazali leżeć w szpitalu. Zawsze lepiej przecież w domku...
PS. Ty zmieniłaś telefon?

Kasik - waga ponad 2kg!!! Normalnie szacun :) Ja mam jutro USG u mojego Fiutowskiego, też mam nadzieję, że Olek przytył i ma ponad 2 kilosy :)
 
reklama
Do góry