reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

reklama
Prezent od teścia :) Oj bardzo się ucieszyłam ;) Będziemy podglądać Zosie ❤
20170926_104531.jpg
 

Załączniki

  • 20170926_104531.jpg
    20170926_104531.jpg
    324 KB · Wyświetleń: 662
hej kochane. Jestem z marcowek. Powiedzcie mi jaki komplet kupujecie do gondoli? Kocyk czy kolderke? Bo mam straszny dylemat. Niby termin mam na początek marca ale na 80 proc. czeka mnie cc w lutym. Poradzcie coś:)
 
Prezent od teścia :) Oj bardzo się ucieszyłam ;) Będziemy podglądać Zosie ❤Zobacz załącznik 823729
Niańkę też już mam :D Z monitorem oddechu :)

hej kochane. Jestem z marcowek. Powiedzcie mi jaki komplet kupujecie do gondoli? Kocyk czy kolderke? Bo mam straszny dylemat. Niby termin mam na początek marca ale na 80 proc. czeka mnie cc w lutym. Poradzcie coś:)
Mnie mama szyje kołderkę i podusię z bawełny po jednej, minky po drugiej z wypełnieniem.
 
hej kochane. Jestem z marcowek. Powiedzcie mi jaki komplet kupujecie do gondoli? Kocyk czy kolderke? Bo mam straszny dylemat. Niby termin mam na początek marca ale na 80 proc. czeka mnie cc w lutym. Poradzcie coś:)
Mam w planach kupić komplet pościeli do wozka ale kocyk tez posiadam. Zawsze się przyda[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
I ja czuję się na razie zaspokojona zakupowo ;) choć w koszyku allegro nadal czekają niedokończone zakupy [emoji23]

Ubranka, głównie z Lidla [emoji14]
1506531655-aaaaaa.jpeg

1506531675-aaaaaa.jpeg

1506531694-aaaaaa.jpeg

1506531708-aaaaaa.jpeg


Kilka śmiesznych rzeczy kupiłam w ciuchu [emoji12] między innymi:

Elegancka koszula [emoji23]
1506531792-aaaaaa.jpeg

Jeansy do założenia na pół godziny ;)
1506531827-aaaaaa.jpeg

Oraz uroczy ponury dresik
1506531844-aaaaaa.jpeg
 
Dziewczyny Ale już robicie zakupy [emoji33] ja nie mam nic :)

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja kupilam poki co tylko ksiazke o obsludze niemowlaka. No i mam pare bodziakow od rodziny. Tez nic jeszcze nie kupuje. Nie jestes sama :)
Licze na to, ze przelamie sie z zakupami blizej 30tc.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Ja kupilam poki co tylko ksiazke o obsludze niemowlaka. No i mam pare bodziakow od rodziny. Tez nic jeszcze nie kupuje. Nie jestes sama :)
Licze na to, ze przelamie sie z zakupami blizej 30tc.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
Dobrze mieć kogoś kto rozumie :) ja może też się przełamie bliżej 30tc :) jeśli chodzi o wózek kupujemy po porodzie :) jest tego teraz tyle że szok :) póki co czytam opinię i zapisuje co będzie potrzebne

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry