reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy :)

reklama
My zdecydowaliśmy się kupić używkę w rozsadnej cenie i zastanawialiśmy się nad Atonem i Atonem 2. A że wydaje mi się, że wszystkie Cybexy mają uniwersalne adaptery to wybór jest spory.
 
No wlasnie jestem ciekawa czy te adaptery pasują do każdego Atona czy tylko do 4, muszę jechać gdzieś przymierzyć. A to dzisiejsze zakupy na rozpoczynający się 21 tydzień :)
1506247511-aaaaaa.jpeg
1506247519-aaaaaa.jpeg
1506247528-aaaaaa.jpeg



Tak, lubię turkus [emoji14]
 
Tak, troszkę tę lubość do turkusu widać ;) a co to za model wózka?
A jeśli chodzi o adaptery to zawsze przy opisie jakiegoś wózka na stronie sklepu czy producenta jest informacja o adapterach do fotelików danego producenta a nie konkretnego modelu fotelika. Mimo wszystko warto się upewnić :)
 
Tak, troszkę tę lubość do turkusu widać ;) a co to za model wózka?
A jeśli chodzi o adaptery to zawsze przy opisie jakiegoś wózka na stronie sklepu czy producenta jest informacja o adapterach do fotelików danego producenta a nie konkretnego modelu fotelika. Mimo wszystko warto się upewnić :)
Tako Omega Moonlight. :)
 
No to dalej moje zakupy. Mąż musi wywieźć na budowę bo już nie mam gdzie trzymać [emoji14]
Do wanny dokupilismy używany stojak tej samej firmy, sama wanienka i leżaczek są nowki sztuki :)
Bujaczek przyszedł z tak uwalonym pokrowcem że nie wiem jak komuś nie wstyd było to wysłać w takim stanie. Ale już wyprane i czysciutkie :)
1506355671-aaaaaa.jpeg

1506355683-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Ależ się rozkręciłas z tymi zakupami. Ja juz jestem ostro do przodu z ciuszkami. Tu pojechałam ostro. Chyba musze wziąść się ostro za pozostałe sprawy. Wózek zostawiam na styczeń, bo nadal nie wybrałam konkretnego modelu zresztą co ja pisze...modelu?...ja nawet nie jestem pewna jakiego producentatyle tego jest z czego wybierać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry