reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

Czesc dziewczynki.. :laugh:

Ja juz kupilam pare spioszkow dla dzidzi bo nie moglam wytrzymac jak posklepach codzilam takie sliczne te ubranka tyle ze nie wiem zbytnio jaki kolor kupywac wiec prubowalam zostac przy neutralnych ale juz nie dlugo sie dowiemy jakiego pasazera mam w brzuszku. W Wielko Sobote ide na USG dokladne wiec jak dzidzia pozwoli to juz bedziemy wiedzieli.. a wtedy to juz bedzie szalestwo bo bede kupowala wszystko hihih... mi to sprawia wiele przyjemnosci i nie wieze w zadne zabombony czy jak to sie mowi.... a pozatym w 7 miesiocu bede miala Baby Shower wiec duzo zeczy dostane ale do tego czasu bede mogla poszalec...
pozdrawiam
 
reklama
Ja też, tak jak Megi, mam dużo ciuchów po córce. Jak byłam z nią w ciąży to i tak większość z tych ciuchów miałam po dzieciakach siostry. No, a poza tym, trzeba się też liczyć z tym, że na początku wszyscy odwiedzający będą przychodzić z jakimś prezentem, najczęściej ciuszkiem. U mnie wtedy tego się tyle uzbierało, że niektórych nie zdążyłam założyć, bo takie małe małe dziecko rośnie z tygodnia na tydzień :)
 
I ja również sie już skusiłam na kilka ciuszków dla dzidzi, zwlaszcza , że to była okazja cenowa :) Do tej pory nie miałam ani jednego, a czy coś wychacze od koleżanek to też nie wiem!!! Poleżą sobie troszkę, a właściwie czas tak szybko leci, że hej! :)
 
mase ciuszkow juz mam po kolezankach znoszą co popadnie nie pytajac czy potrzebuje <posiadam juz 5 rozkow a zaden mi sie nie podoba> ja zakupilam tylko wyprawke do szpitala zeby dzidzia miala nową i 2 dresiki w rozmiarze 62 i 68; my wrzesniowki musimy sie na zime szykowac :) polecam na allegro panią o nicku lady_q posiada nowe, tanie i sliczne ubranka dla maluszka; np. 5 par spioszkow za 40 zlotych; nie przesadzajmy z zakupami chociaz sama wiem jak ciezko nie kupic patrzac na te ciuszki i czujac kopiace dziecko :) pamietajcie ze kazdy cos przyniesie wiec spiochow nikomu nie zabraknie; byle z glową :)
 
Ja mam zamiar poprosić o nie przynoszenie ciuszków bo mam ich mnóstwo a jak ktoś będzie pytał to raczej zasugeruję inne rzeczy - np. pampersy bo ich chyba najbardziej będę potrzebowała...
 
Margolis masz rację! Ja też po narodzinach małej bedę chciała dostawać raczej pampersy czy chusteczki niż ciuszki, bo ciuszków już mam dużo. Sama też ostatnio byłam u koleżanki która niedawno urodziła i też jej kupiłam paczkę pieluch i chusteczki , a ona bardzo sie ucieszyła. Śmiałam się że my przyszłe i obecne mamy wiemy co moze się najbardziej przydać ;)
 
A ja odkąd już mam w domu łóżeczko i wszystkie pierdółki dla małej, to normalnie z trudem się powstrzymuję żeby nie nagonić męża do poskładania łóżeczka.Na razie się tylko wietrzy, z chęcią bym już włożyła materacyk i pościel ubrała, ale bez przesady, przez dwa miesiące to by się jeszcze wszystko zakurzyło ;D Naprawdę te ostatnie miesiące potwornie się dłużą. :)
 
Renee my na serio mamy chyba wiele ze soba wpólnego. Ja mam dokładnie takie chęci od 2 tyg ale jak powiedziałm mężowi żeby może rozłożyć łóżeczko żeby się wietrzyło to on wyciągnał tylko w częściach z kartonu, oparł o ścianę i powiedział że nie trzeba go składać bo tak też się wywietrzy (i mój cały plan diabli wzięli :p)ale po namyśle stwierdziłam "no po co je rozkładać jak przeciez pościelli jeszcze nie wyciągnę bo bez przesady nie!" ;)
 
reklama
Ja te bzm ju chciała wszystko poukładać i czekać na maluszki ale fakt po co ma się wszystko zakurzyć... Ciekawe ile jeszcze trzeba będzie czekać, żeby to wszystko zobaczyć...
 
Do góry