reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy

reklama
A ja dziś dostałam spodnie zmowione w Happymum i są świetne.Gdyby jeszcze kolor miały czarny to byłaby rewelka :laugh:
ale i tak już jutro je wciągne do pracy ;)
 
Ja już właściwie tylko w ciążówkach chodzę. W inne się nie mieszczę :) Wczoraj nie byłam w pracy więc sobie je wreszcie uprałam, bo tak, to nie mam kiedy :)
 
Ja też zakładam już ciuszki te które nosiłam w poprzedniej ciązy. Dobrze, ze choć powoli zaczyna robić sie ciepło, bo moja zimowa kurteczka zaczyna być ciasnawa na mnie. A w następnym tygodniu wybieram sie na zakupy i w koncu musze kupić sobie ciążow dżinsy (może rybaczki) - widziałam takie fajne w sklepie C&A
 
Megi też je wczoraj oglądałam i chyba sobie też kupię !

Są rzeczywiście bardzo fajne! :laugh:
 
A ja ostatnio wybrałam sie na ciuchlandię - nową u nas otworzyli - strasznie dużo rzeczy, trochę pokupowałam ciuchów, w tym, nie mogłam sie powstrzymać, dziecięce spodenki h&m, i to takie na 1,5 roku :) Nie wiem, co mi odbiło. Wyprałam i odłożyłam na strychu :)
 
a moje ciążowki ciągle leżą jeszcze w szafie, na razie wystarczaja mi moje ciuszki. Choc nie powiem kilka par spodni już odłożyłam. Pamietam ze w poprzedniej ciąży ogrodniczki ciążowe (pierwsze ciążówki które wtedy sobie kupiłam) ubrałam na początku piątego miesiaca. Chyba tym zarem będzie tak samo.
 
Witajcie!
Moje ciazowejeansy, ktore sobie kupilam nie trzymaja mi sie na pupie :( niestety. Pani namowila mnie na rozmiar L twierdzac ze rozmiarowka jest niewlasciwa. Jak mierzylam blo ok. ALe jak zalozylam dwa razy to tak sie rozcianely, ze strach. No i nie pomoglo pranie. Jestem wciekla. Bo straszliwie zalezalo mi na tym, aby miec fajny ciuch... Bede musiala sprzedac na allegro bo nie da sie w nich chodzic... Juz lepiej wygladam w zwyklych spodniach z patentem "na gumke".
 
reklama
Do góry