reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

uups zapomniałam że jest wątek ubraniowy :p
następne (bo będą na pewno :p) będą juz tam :)

Aestima mi się ostatnio bardzo podoba miętowy kolor :) sama mam kilka bluzek i torebke w tym kolorze, Maja ma jedną bluzke i bardzo ładnie Jej w tym kolorze
 
reklama
Setana, mamy:-) w koncu fioletowy, bo niebieskich nie mieli i maila dostalam z zapytaniem czy moge wybrac inny kolor. Jest super, bo leciutki i rzeczywiscie sie nie wylewa. Jeszcze nie widzialam takiej slomki z krzyzykiem u gory. Maja ladnie z niego pije, chociaz czasami zapomina, ze wystqrczy ciagnac i przechyla go do gory nogami. Szczoteczka do czyszczenia rurki baaaardzo praktyczna, bardzo mi czegos takiego brakowalo przy kubku canpola
 
Monn cieszę się, że kubeczek przypadł Wam do gustu. Dla mnie ważne jest też to, że ma podziałkę i mogę kontrolować ilość wypijanych płynów, no i to dociążanie słomki - faktycznie dziecko jest w stanie wypić wszystko do ostatniej kropli.
 
co do kubków mamy ten sam co Aestima, z rurką canpola. Dla mnie jest rewelacyjny, cena świetna. Ale Marysia już naprawdę rzadko z niego pije, w domu tylko z normalnego kubeczka a na spacerze zimno więc też z niego nie pije. Zabieram go tylko jak jedziemy do znajomych, choc wtedy zwykle też pije z normalnego kubka. Myślę, że jak bedzie cieplej to znowu nam posłuży na spacerach.
 
Trasiu śliczna kurteczka:-)

Ja od jakiegoś czasu szukam kreacji na wesele mojego kuzyna dla mojej Natalki, ale nic nie mogę znaleźć:-(. Może ktoś chętny do pomocy w szukaniu wizytowej sukieneczki w rozmiarze 86cm?
 
mama MATIEGO - w on line jest to samo co w stacjonarnym. Jakoś w miarę za tą cenę - body można prać i prać :happy2:Ze sklepu internetowego zadarzało mi się korzystać - nie był coś mi się wydaje idealny ale dało się wytrzymac. Dziś wszakże w tradycyjnym mając kupon - 40 zł przy zakupach za 150 zł nie wybrałam w sumie nic.
 
reklama
Do góry