reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
soksy my mamy właśnie tego typu rowerek jak pokazałaś (prezent od teściów, gdzieś nawet zdjęcie wstawiałam:-p), no teraz nie ma szans żeby Emi dosięgała do pedałów, trzyma sobie nóżki na podnóżkach, ale i tak nie oszukujmy się długo to w nim nie posiedzi, biorę go póxnym popołudniem zamiast wózka. Ale strasze dzieciaki u nas na osiedlu pomykają na tych rowerkach, więc zobaczymy, może i Emilce na dłużej się przyda. Choć powiem Ci szczerze, że ja sama takiego bym nie kupiła, chyba bardziej skłaniałabym się (myślimy właśnie żeby kupić) do kupienia tych jeździków, bo Emilka molestuje wszystkie autka tego typu
kasiu gratuluje zakupu:-) ja jak widzę te rowerki biegowe to mam jakiegoś takiego wewnętrznego stracha, bo prędkość jaką mozna rozwinąć na tym rowerku... strach się bac, ale ja strachliwa ogólnie, więc luzik;-) a że Kuba zaczyna jazdę nie do przodu tylko do tyłu - to całkiem normalne a przede wszystkim łatwiejsze dla dzieciaczka, niż udepchąć się stopami, do tego mięśnie ud pracują i w ogóle więcej siły trzeba użyć, a do tyłu prościej, spoko - załapie:tak:
 
Ostatnia edycja:
soksy
Ja miała dla Ameli podobny, ale teraz sprzedałam bo to była u nas pomyłka, Amela jest duzym i silnym dzieciaczkiem ale nigdy nie dała rady pedałowac na nim. Mi strasznie ciezko przemierzało sie nim przejscia dla pieszych - krawerzniki.
A co do umieletnosci pedałowania to najpierw musza wytworzyc sie odpowiednie połaczenia w mozgu dopiero potem dziecko potrafi pedałowac naprzemiennnie. Jak juz załapała to rowerek 3 kołowy byl dla niej za mały.
Ami dostała na 2 urodziny biegowy i teraz majac 4 lata smiga na 2 kołach i pedałuje normalnie, a bocznych kółek nie miała nigdy.
 
reklama
Do góry