reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy - opinie, recenzje

reklama
cieszę się, że dzieciaczkom pasuje!!! jak mały się obudzi to sprawdzę gdzie u nas się porwała bo nie pamiętam ;) na pewno wyleciała z okładek :p na dzien dzisiejszy najukochansza jest maUpa, przy czym cała familia się musi drapać po głowie ;)
 
moon nie, nie jeździ w dosłownym znaczeniu, bo do pedałów nie dosięga, rowerek to zastępuje mi wózek na wieczorne 'dojście' na plac zabaw - tyle w nim wysiedzi:eek: dobrze, że kupiony nie za nasze pieniądze:tak: kuknij zaraz na 'Menu...' pliss
 
moge prosic o linka do tej książki/
u nas Oskar uwielbia sie bawic wozkiem na zakupy wozi w nim przerozne rzeczy przewozi z pokoju do pokuj buty zabwawki albo piloty a na dworze kamyki :)
 
moon na razie bez zmian, ale mały wciąż słabowaty, więc nawet jakoś go nie zachęciam...
soksy link już był kilka razy, dosłownie ze stronę czy dwie wcześniej, coś google mi nie działają, ale to książeczka 'księga dźwięków' wydawnictwa dwie siostry czy jakoś tak
martadelka, a proszę :)
 
Martadelka - Młoda też uwielbia psy no i brum brum... :happy:
Mrsmoon - a ja mam b. dobre zdanie o ciuchach Kappahl, cenowo atrakcyjne są jak dla mnie gdy jest zniżka czy promocja - no głupia piżama normalnie 45 zł :szok:. U nas niby też mogą być spodenki i koszulka ale doszłam do wniosku, że strój do spania powinien wyglądać jak takowy aby się nie mylił z dziennym... My mamy b. dużo pajacyków i najchętniej bym je dała ale nie można :baffled:
 
reklama
Do góry