reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Chyba przestanę czytać ten wątek bo można się załamać ile wy już nakupowałyście. A ja kompletnie nic jeszcze nie zakupiłam:szok:
 
Ja w tym miesiącu stopuje z zakupami. No ewentualnie poszukam jakiegoś zestawu do łóżeczka. Ubranka będę kupować jak wyjdzie nowa kolekcja bo coś z cieplejszych rzeczy bym chciała.
 
uploadfromtaptalk1436352923805.jpg ostatni zakup a w zasadzie to zamiana za - UWAGA - pampersy z biedronki ;) nie mialam starszej corki w koszu , ale zobaczymy moze sie przekonam ;-)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1436352923805.jpg
    uploadfromtaptalk1436352923805.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 86
Lenati super ten kosz :) sama kiedys sie zastanawialam czy wlasnie kosza nie kupic do sypialni tak na poczatek. Ale troche sie zniechcecilam bo takie ktore mi sie podobaly to kosztowaly 400- 500 zl wiec stwierdzilam, ze to sporo jak ma byc na kilka miesiecy tylko.
 
U mnie teraz 3 dzieciakow w rodzinie w drodze. Wiec moge podac dalej bo ja przekonana nie jestem... A 30zl zal bylo nie dac , ktos na pewno skorzysta ;)

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry