reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Dziewczyny a moim zdaniem nie ma na poczatek sensu kupowac jakichs emolientow, bo jak dziecko nie ma uczulenia to po co, ja uzywalam plynu z babydream i nic sie nie dzialo, tani i fajny
tez ta uwazam. Ja oczywiscie kupilam na wszelki wypadel Oilatum do kapieli, kurcze drogie to ok50 zl zaplacilam , no a pozniej wyrzucialm to do smietnika bo nie mialam takiej potrezby tego uzywac.
 
Przepiękne te ciuszki <3

Jejku, jak tak patrzę to sobie uświadamiam ile jeszcze rzeczy trzeba dokupić... :szok:
 
Upolowane w Pepco :-D
 

Załączniki

  • 1435591854877.jpg
    1435591854877.jpg
    17,6 KB · Wyświetleń: 51
Kamila ale zakupy duze :) super :) 23 pieluszki to tak na 2 dni. Ja licze 10-12 szt na dobe, na poczatku bardzo duzo tego idzie.

Kamila super zakupy, sliczne to body-zebra,
pieluszki pampers wystarcza Ci na 2-3 dni to opakowanie
Malinka ręcznik kup 100*100 najlepiej

Ehh czyli sporo pieluch musze jeszcze dokupic.

Kamila - ja jedynek mialam 1 paczke na pierwsze dni a potem 2 bo to niewielka roznica - ja kupie 2 paczki dwojek i potem na bierzaco

U mnie ta 1 jest napisane 2,5kg-5kg wiec powinnien ten rozmiar na chwile chyba wystarczyc?

Z pieluchami i chusteczkami to chyba lepiej się wstrzymać. Znaczy kupić coś na start, ale nie za dużo, bo niewiadomo czy dziecko nie będzie uczulone.

No wlasnie....

Kamila, Oilatum to bardzo dobry wybór :)

No tak mi poradzono na grupie na fb ale tez sie teraz zastanawiam czy to ma sens jesli dziecko nie ma problemow ze skora?
 
Kamila, ja Hanię kąpałam w Oilatum dwa razy w tygodniu a jak miała podrażnioną skórę to codziennie. Teraz wyszła nowa seria do codziennej pielęgnacji. Może warto spróbować? Nie znam żadnych opinii na jej temat ale sądzę, że jest OK.
 
Kamila ja dla swoich corek uzywalam kosmetykow nivea baby i u nas sie sprawdziły... pieluszki mialam od 3.5 kg i dużo nie kupowalam 3 paczki tego rozmiaru bo ja duze dzieci rodzilam 4260g i 4150g i szybko rosly, Ala po 1,5 tygodnia zycia juz 5 kg przekroczyla ;)
 
Kamila, ja Hanię kąpałam w Oilatum dwa razy w tygodniu a jak miała podrażnioną skórę to codziennie. Teraz wyszła nowa seria do codziennej pielęgnacji. Może warto spróbować? Nie znam żadnych opinii na jej temat ale sądzę, że jest OK.

Na ten butelce co ja kupilam jest napisane ze to do codziennego uzytku wiec moze to ta seria?
 
reklama
Do góry