reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Fajna ta wanienka. Ja kupię na ostatnią chwilę. Raczej jakąś zwykłą z termometrem. Zastanawiam się tylko nad wielkością.
 
Julisia,
Ja póki co mam jakąś listę co kupić muszę, co i tak jest sukcesem;) Jakby co mogę Ci jej użyczyć, choć Ty jesteś już doświadczoną mamą, więc pewnie wszystko super wiesz.
Obiecalam sobie, że w tym tygodniu coś już pojadę kupić, na sam wózek czeka się 6! tygodni!
Jakoś nie mogę się zebrać w sobie, bo cały czas dość intensywnie pracuję i jakoś tak nie mam czasu:) A jak mam czas to chcę odpocząć;)
 
reklama
ja nie chce dużej wanienki bo z doświadczenia wiem, ze nie ma takiej potrzeby, jak dziecko juz siedzi to kupuje zawsze takie krzesełko do wanny,rewelacja jak dla mnie, maluch sam siedzi nie muszę go trzymac i wtedy już kąpie sie w normalnej wannnie

anirak spokojnie, jeszcze jest czas, dużo rzeczy mozna zamówić na allegro, kilka godzin przed komputerem i prawie cała wyprawka gotowa
 
Do góry