reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

ja prawdopodobnie 68, bo moj brzdac uridzil sie niedyzy, a szybo przeslismy na 68, a przeciez zima do marca trwa
 
reklama
so_happy a do ktorego miesiaca mniej wiecej starcza taka hustawka? bo jakos mam wrazenie ze to tylko na chwile

przejrzałam je soie to pisze, ze do 12 kg czyli niby spoko, ale czy w praktyce tez tak jest, moj synek ma ponad rok a wazy niecałe 11

My z huśtawki korzystaliśmy do momentu, w którym Hania zaczęła raczkowac. Po prostu straciła zainteresowanie siedzeniem w miejscu ;) Moim zdaniem to bardzo przydatny gadżet :)
 
ale jak ma się leżaczek to ta hustawka nie ma podobnej funkcji, czy myslicie ze poza lezaczkiem warto i hustawke miec?
 
Upolowany leżaczek - bujaczek za 100zł :)

Córka miała taki sam. Na początku w nim leżała, ale później juz nie chciała. Nie służył nam jako krzesełko w wieku 2 lat jak tam jest napisane. Używała go tylko chwilkę. Jak była mała to ja w tym karmiłam albo wsadzalam jak byłam w kuchni


Przypalilam się na graco sweetpeace. Później wybór padł na coś w stylu Fisher price butterfly (mężowi się ten podobal). Teraz po prostu czekam na okazję i jak się coś fajnego trafi to kupię.

W poprzedniej ciąży starałam się kupować wszystko w neutralnych kolorach, bo nie wiadomo kiedy i jakiej płci będzie następne dziecko, łatwiej sprzedać jednak coś w kolorze uniwersalnym itd. A teraz to szaleje w różu cały czas i wszystko typowo dziewczęce. Będą jaja (doslownie) jak wyjdzie chłopak :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dolga średniak do 9 miesiecy był w hustawce, miałam taką dokladnie,poźniej była za mała,ale moje dzieci sa bardzo duże
FISHER PRICE Huśtawka Kołyska Leżaczek OWIECZKA (5416857847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
dla najmłodszego kupiłam graco bo jest większa i do 1,5 roku jej uzywał, póżniej koleżanka dla c órki do 1,5 roku
i teraz kolejna koleżanka ją ma jej córeczka w marcu skończył rok i nadal ją używa
taką mam tylko w innych kolorach
Graco Huśtawka Lovin'Hug Swing z wtyczką Lake (5399638914) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

wirginia super gust ma teściowa, sliczne ubranka,
ja mam 3 kombinezony, kupiłam w 3 rozmiarach
 
Do góry