reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze zakupy dla Maluszków :)

reklama
Blair piekne ciuszki :) kocham ubranka dla dziewczynek
kamilove swietny leżaczek może i ja tym razem sie skuszę wcześniej mieliśmy tylko mate edukacyjna ale myśle że taki lezaczek to duża wygoda dla rodziców

A to moje łupy wszystkie z ciucha jak nówki za 22 zł wszystko :szok::-D
Zobacz załącznik 693781Zobacz załącznik 693782Zobacz załącznik 693783Zobacz załącznik 693784

Cudne rzeczy!!!! Zwłaszcza pajacyki mi się podobają :) Gratuluję łowów :)
 
reklama
xmamuska jak tylko znajdziesz fajną i nie drogo to kupuj , ja bardzo polecam

No i znalazłam :D Moze nie jest jakaś kosmiczna i niema Bóg wie ile funkcji,ale husta i gra melodię , a i jeszcze bujanie można ustawić na czas od 15 min do 45 min :) A co najważniejsze babeczka sprzedała mi za 50 zł :) No grzechem by było nie wsiąść :D z Angli firmy comfort hasmony by bright starts
 

Załączniki

  • DSC_0015.jpg
    DSC_0015.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 52
  • DSC_0016.jpg
    DSC_0016.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 54
  • DSC_0017.jpg
    DSC_0017.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 54
Do góry