reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze zachcianki ciążowe

andrzelika1989 a niech rośnie a co tam jak mieć to mieć....:-D
Ja jak coś jem słodkiego a mam się ograniczać i mąż mówi abym przystopowała to ja pokazuję na brzuch i mówię że Martynka chciała :-D
 
reklama
Ankusch, rozbawiłaś mnie strasznie ;) Chyba będę też to wykorzystywać :p
A ja dzisiaj zaczynam przybieranie na wadze, czyli... zdrowa dieta! :D Najwyższy czas porzucić chipsy, bo zaczynam się martwić, że mam strasznie mało witamin :szok: Nie chcę małemu zaszkodzić nieodpowiednią dietą. Z resztą sama sól i nic poza tym, będą mi potem puchły nogi, to będę miała za swoje.
Tak więc codzienne obiadki to teraz będzie moja specjalność (ciekawe ile w tym wytrzymam).
Ale na razie mamy pierogi ruskie z Sokołowa, od babci A., która na nasz przyjazd przygotowała 2 miednice tego specjału, tak więc na razie muszę robić sobie śniadanka tylko :-D
 
Oj, za pierogi ruskie mojej babci dałabym się pokroić na kawałki :-) Zawsze do mnie dzwoni, że zrobiła, wtedy lecę jak na skrzydłach i aż wstyd się przyznać, mogę pochłonąć ich każde ilości. Czuję się wtedy jak napakowany po gardło indor :-D
 
ankusch- hehee dobre, ja ostatnio byłam u lekarza i powiedziałam,że jem dużo lodów to powiedział, żebym ograniczyła się do maksa 1 na dobe, bo to nie potrzebne, a się tyje, to nie jadłam cały tydzień, ale co jak wczoraj kupiłam 3 :p ja mojemu też czasem mówię, że mały głodomor się domaga...
 
Mnie takze ciagnie do slodyczy ale nie tyje jakos strasznie ;)
Ale faktycznie lepiej nie przesadzac bo niektore mamy maja grosza przemiane materi a po porodzie nie latwo zrzucic nadmiar kilogramow.
No i cukrzyca ciezarnych zagraza - ja tego bym sie bala najbardziej.
 
ja miałam wczoraj mega głoda, na kolację zjadłam taką ilość, że aż sama nie mogłam uwierzyć, szok ;-) ale pocieszam się, że raz, nie zawsze ;-)
 
a ja właśnie kupiłam sobie koszyczek malin bo tak ładnie się do mnie uśmiechały i teraz siedzę i się zajadam ale to taka raczej zdrowa przekąska
 
Andrzelika:-D:-D:-D:-D to o której ty wstałaś?

Ja wczoraj po przyjeździe do teściów jak się dorwałam do wiśni,to tyle ile zerwałam to zjadałm,chyba z litrowy garnek,a później nie mogłam się ruszać.No i dobrze,bo przynajmniej ciasta teściwej już nie zmieściłam:-p
 
reklama
Andrzelika Widzę, że ranny ptaszek z Ciebie :D Ja wstałam 2h temu i uważam, że to wcześnie jak na mnie;)

A co do gotowania to kiedyś oglądaliśmy jakiś serial i tak nam się spodobał, że chcieliśmy obejrzeć do końca wszystkie odcinki i robiliśmy spaghetti pesto o 1 w nocy.
Co do zachcianek nadal bym jadła tylko popcorn ale się powstrzymuję, bo dużo soli ma. Staram się więc trochę obiadków robić i wczoraj zrobiłam kurczaka w sosie :) pychota :D
 
Do góry