reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarzy, badania, USG i porady.

reklama
Domisia śliczny ten Twój synuś
Gusiak88 Twoja córeczka jest niesamowita, śpioszek malutki...
Werronka- poczekaj Kochana do następnego badania, mnie też kiedyś nastraszyli mało zawału nie dostałam a Nastka urodziła się w normie- było podejrzenie hipotrofii.
 
Dzięki zawysztkie wpisy otuchy dziewczyny. Tak nawet już mi lepiej, i mysle pozytywnie że będzie dobrze. Tylko dotrwać do tej wizyty a to dopiero na 22 lipiec... Mój mały wczoraj sie tak wiercił i ruszał :-) to takie fajne uczucie, choć jak na pęcherz moczowy sie ułoży to już inaczej hehe... ja przytylam 3 kg, a początkowa waga to 55. A gdzie tam jeszcze te min. 10... :-) :-) Niewiem ale chyba przewaga chłopaków będzie? Jak to wygląda rojku?:-D
 
Gratuluję udanych wizyt i wiedzy nt. płci.
Niestety u mnie na piątkowej wizycie nie udało się kreślić czy chłopiec czy dziewczynka, ale jestem pewna ,że w brzuszku rośnie mi mały wstydzioch ;)
dzisiaj podzwonię po gabinetach i umówię się na usg 3d/4d.
 
reklama
Wracam z wizyty u gina i czeka mnie szewek, szyjka krótsza o 1cm... Nie ma innej opcji, by dzidzia urodziła się zdrowa i o czasie :) Martwię się, bo muszę ciągle leżeć aż do 10-tego, bo dopiero wtedy mam następną wizytę, muszę czekać na wyniki z posiewu.
Czujemy się dobrze, gdy leżę mała kopie i powoli widać przez brzuch, że ktoś tam jest hehe :-p

Pozdrawiamy :happy2:
 
Do góry